Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Öleléshiányom van, mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öleléshiányom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért érzem ezt,de valmamiért a fiú ölelés jobban hiányolom mint a lányokét. Most is olyan jó lenne valakit megölelni csak egy pár percre. Ha megölelne valaki valamiért jobban érzem magam. Sajnos kevés barátom van,főleg hogy költöztem. Vajon mire utal amit leírtam?

#fiú #ölelés #öleléshiány
2020. jan. 16. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem vagyok érzelgős típus, de néha tényleg jól esne.
2020. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod írj privátba!
2020. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Te is leírtad, kevés barátod van, ergo arra utal amit tudsz: szeretet és kapcsolat hiányod van. Az ember társas lény, nincs ebben semmi rendkívüli (akár meleg vagy, akár nem).
2020. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Magányos vagy. Az ölelés boldoggá tesz mindenkit. Én is imádom, jobban, mint a csókot. Mondjuk én nőkkel.
2020. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos srác lehetsz. Az ölelés szerintem is nagyon jó dolog, mint a simi, bújás, stb. Ha pesti vagy megismerkedhetünk:)
2020. jan. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretethiány. Sajnos ez van nálam is. Olyan jó lenne ha valaki megölelne, és én is hozzá bujhatnék valakihez.
2020. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Egyszer azt olvastam,hogy átlag napi 12-15 ölelés kellene minden embernek,hogy lelkileg kiegyensúlyozott legyen, és sokkal könnyebben venné az élet megpróbáltatásait.


Imádok ölelkezni,főleg, ha van kivel.Ölelkezve egy beszélgetés,sok nevetés, filmnézés is sokkal-sokkal jobb. Sajnos ma az instant szex korában ez (sem) divat, mint ahogy a csók, vagy a simogatás sem - szexmentesen.


Pár éve volt egy srác,aki így társkeresőzött,ölelésre van szuksége -de csak arra.Írtam neki, találkoztunk, nála voltunk aznap este. Szex nem volt .Készítettunk vacsorát,filmeztunk,rengeteget beszélgettunk,és sok ölelés és puszi volt.Ennyi,nem több.De elmondhatom,hogy olyan lelki egyensúlyt adott mindkettőnknek,hogy hetekig éreztem.


Rideg világban élunk, és sokan nyálas lúzerségnek tartják a gyengédséget.Pedig még ezek is a szívuk mélyén erre vágynak, de leplezik nyegleséggel, durvasággal vagy közönnyel.


Kívánom,hogy mindenki kapjon annyi gyengédséget,hogy a hétköznapok rohanását feledtesse !

2020. jan. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel őszintén én is így vagyok; egy érintés, egy ölelés többet ér ezer szónál...
2020. jan. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, küldök neked egy virtuális ölelést :) Egyébként én is ilyen vagyok, ha lenne barátok órákon keresztül tudnám ölelgetni.
2020. jan. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hjaj de jó is lenne valakivel ölelkezni. Számomra tényleg nagyon fontos.
2020. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!