Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok pasik a tartalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok pasik a tartalmas ismerkedés és az érzelmes találkozás valamint a nem kizárólag szexre épülő kapcsolat az miért luxus? Miért nem akartok ilyen paraméterek mellett ismerkedni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre én is várom a választ.

Régebben jobb volt, legalábbis nekem sikerült kifognom 2-3 ilyen embert, van akit 5 éve ismerek legjobb barátom lett, gyakran összejárunk bulizni, moziba megyünk, nyáron strand bográcsozás, és még sorolhatnám, mindezt úgy, hogy nem is szexeltünk soha.

Még ha nem is kapcsolat, de olyan nekem ő mintha a bátyám lenne, mindent meg tudunk beszélni.

Sajnos ritka már az ilyen.

2020. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is erdekelne..
2020. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem h csak én fogok ki olyanokat akik csak szexre hajtanak 😁 pedig én aktiv vagyok
2020. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is aktiv vagyok
2020. jan. 18. 21:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért (sem),mert sokan nem vallják be maguknak,hogy érzelmekre vágynak.Ezt nem tartják elég férfiasnak, sőt lúzerségnek gondolják.

De azt hiszem,pont azok a leglinkebbek, a leg ide-oda ugrálósak,akiknek a legnagyobb szuksége lenne egy lelki törődésre. Aminek a hiányát testileg próbálja meg kompenzálni. Nem lesz sikeres.

Csak sajnos,az is lelkileg megsérul, vagy kiábrándul,aki érzelmes,vagy komolyabbat szeretne és belefut egy ilyen feluletesen ismerkedőbe, vagy olyanba ,aki szexuálisan átveri,kihasználja,aztán angolosan eltűnik.


De azért nem ilyen mindenki, itt is olvastam biztató válaszokat a kérdésekre,de azért még mindig a testiség a vezérlő----és ez fuggetlen attól,ki aktív, vagy passzív.

2020. jan. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy sokan maguknak sem vallják be, hogy melegek. Vannak akiknek senki nem tudja és így elég nehéz titokban érzelmeket kialakítani. Én például amikor megnyiltam és gerincem volt felvállani, azt hogy ki vagyok, akkor azt kaptam, hogy biztosan azért mert alacsony önbecsülésem miatt vonzódok pasikhoz. Engem már lelkileg összetörtek egy páran, viszont még mindig kapcsolatot keresek ezek ellenére. Minden szexre épülő kapcsolatom egyre jobban gátolt és elgondolkodtam megérte-e. Megérte-e az átmeneti kaland, csak azért, hogy ne érezzem magam szar pasinak...


De ki vagyok én, hogy ítélkezzek...


22

2020. jan. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes a dolog nagyon. Vágyik rá sok ember, de közben meg viszont nem ad semmit sem. Sokadik alkalom, hogy rám írnak, vagy én rá, pár csodás válasz után pedig örökre eltűnik a másik, mint ebben a csodás ködben az a bizonyos szürke szamár. Lehet nem én vagyok az, akit élete értelmének gondol (mondjuk ez is három levél után?!), de szó nélkül lelépni?! Szóval, jobb is ha nem ír többet az ilyen. De ne is nagyon várjunk el mást, mert az összes normális lassan felhagy már az egésszel, vagy beáll a napi betevőért (bocs!) sorba. 😟
2020. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jo látni hogy azért vannak még olyanok akik osztják az értékrendemet.ugyanakkor rossz azt a "reménytelenséget"kiolvasni a sorokból.sokkal jobb lenne egy partner szeméből kiolvasni azt hogy összetartozunk!
2020. jan. 20. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!