Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak nekem tűnt fel hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnt fel hogy nagyon sok fiunk van (főleg itt gyk-n) bdsm hajlama? Ha van párotok és nincs benne meg a hajlam akkor hogy oldható ez meg?

Figyelt kérdés
Ha ránézek a oldalra, és kiválasztom a „homoszexuális" kategóriát vagy a „ biszexuálist" akkor majdnem minden 4-5 kérdés erről szól. Tényleg ilyen sokan vannak a bdsm témával így? Nekem nincs rá hajlamom, és én örülök is neki, milyen nehéz lehet ezzel párt keresni? Szerintem nagyon, de ha tévedek akkor írjon valaki hogy nehéz e a pár keresés.

2020. jan. 19. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
A megfelelő partnert megtalálni nem mindig könnyű (akár hetero akár nem az ember), főleg ha az átlagtól kicsit eltérnek a vágyai. Keresni viszont mindenképpen érdemes, az eredmény kárpótolja az embert :)
2020. jan. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen felül vannak reprezentálva itt az emberek a 'nem átlagos' szexuális vágyakkal, hisz a legtöbb helyen nem tudnak ezekről beszélni, csak anonim fórumokon.


Nekem is vannak ilyen vágyaim amúgy, de nem tudnám elképzelni, hogy egy tartós, romantikus kapcsolatban is kiéljem őket. Nálam ez akkor működik, amíg szimpla szexről van szó és semmi többről, szóval nem is akarok magam mellé párt ilyen vágyakkal. Szerintem békében le tudom élni az életemet innentől kezdve, hogy fiatalon volt pár izgalmasabb élményem és kész.


24/F

2020. jan. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a párommal soha nem csinálnám. Őt nem tudnám használni mint egy szolgát.
2020. jan. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Béla211 ***** válasza:
85%

10 éve vagyok párkapcsolatban nekem fokozatosan kezdet érdekelni ilyesmi dolgok. De mi ezeket megbeszéltük és valamit megcsinált valamit nem.A mazochista vágyaimat kielégíti. De a szadistakat nem. De nem minden szexunk szól a bdsm ről.

Szeretjük a sima érzéki szeretkezés is sok csókkal és simmivel.

Inkább ez egy fűszer amivel kicsit más.

2020. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszokat. Most már jobban értem azokat akiknek ilyen hajlamuk van. És igen tényleg igaz erről tényleg csak anonim módon lehet beszélni, mert már a melegségel mennyire elutasítóak az emberek, mi lenne ha valakiről kiderülne hogy ilyen hajlama van? Hát nem túl sok jó jönne ki belőle.
2020. jan. 20. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!