Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg pasik tök jo lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pasik tök jo lenne beülni valahova egy pohár bor mellett komoly és kevésbbé komoly dolgokról beszélgetve, lopott percek izgalmát átélve ismerkedni, szerintetek van ilyenre igény vagy csak utópia?

Figyelt kérdés
2020. jan. 21. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Mindenki azonnal csak szexet, testi élvezetet akar.
2020. jan. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Nagy örömmel venném, ha egy ilyen értelmes meleggel az élet összehozna.

De sajnos az 1-es válaszolónak van igaza :.:(

2020. jan. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az egyetlen ember a világon, aki szokott randizni...? Az évek során jópár tucat emberrel volt már rendes randim a kérdésben leírtakhoz hasonló módon. Nem értem ezt a folyamatos hisztit a témában.


24/F

2020. jan. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez tetszene
2020. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam randizni, már ha van rá lehetőségem és a sors is úgy akarja. Való igaz a melegek nagy része testi élvezetet akarna, de én képviselem a kivételeket,mert én például nem azt szeretnék először.

A normálisabbaknak szerintem lenne rá igénye belülni valahova inni. :)

2020. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

# 3/5

Nem csak te vagy ilyen.

Én is ilyen típusú vagyok, régebben könnyen ment, ma már ezt nehéz kivitelezni.

Most a szex most? üzenetek jönnek, ha komolyan akarsz valakivel beszélgetni, két levélváltás után lelépnek, vagy ha mégsem, akkor el sem jönnek a megbeszélt randira.

Kivitelezhetetlen az egész így.

2020. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első talin ez természetes.
2020. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!