Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kétségbe vagyok esve, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe vagyok esve, mit csináljak? 18/f

Figyelt kérdés
Van egy fiatalabb srác a suliban, aki tetszik, és általában lányokkal szokott lenni meg ölelkezik velük. Még nem nagyon beszéltünk, de megtetszett, mert aranyos és szintén szereti a művészetet, meg olyan piercingje van a fülében, amit majd én is lövetnék. De mostanában mikor a lányokkal van, elkezdek baromira féltékeny lenni és kialakul valami pánikroham, ami nem jön ki teljesen. És kezdek egyre jobban becsavarodni, de lépni se merek, főleg hogy hamar ki tudom idegelni az embert. Ti mit csinálnátok?

2020. febr. 4. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezd meg, hogy homo-e?
2020. febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Derítsd ki, hogy homo-e. 18 évesen elég ritka heteróként az ölelkezés. Túl közeli viszonyt feltételez. Gyanús nekem, hogy az.
2020. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
beszélgess vele, aztán majd alakul
2020. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2/: Nem velem ölelkezik sokat, hanem a lányokkal
2020. febr. 4. 21:18
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem merek annyira vele beszélni, mert hamar átmegyek idegesítőbe, és tudom hogy nem ezt gondolja, mert bír. Kb. 5-6 mondat után már nyomom a fárasztó favicceket
2020. febr. 4. 21:19
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez kenyszer es, idegesseg ellen? Igazabol egy, meleg hajlamu-e. Ketto, felvallalja-e. Harom, teged akar-e. Negy, nem cseszed el akkor is, ha minden egyutt?

Ha te felvallalod a homoszexualitasod es nem sotet a kornyezeted, akkor inkabb bevallanam neki a vonzalmam, mert az se artana tobbet, mint az a sok nyuglodes, faviccek, joistentudja, ami johet meg.

2020. febr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szoba tennem, nem irasban. Ha te 18 elmultal, o meg fiatalabb, nehogy barki rosszindulatbol raduszitsa a torvenyt. A pedozas nagyon trukkos a korhatarral.
2020. febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Helyedbe a 8-as válaszolót lepippantanám randomba
2020. febr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Iszogassatok, aztan beszelgessetek mindenrol, majd terjetek ra a hokizasra, ki mire veri stb...aztan hatha megtudsz jo dolgokat.
2020. febr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9: Persze, alig beszéltünk és második mondat után biztos elmondja, hogy sugardaddyt keres... De az iszogatás nem hangzik rosszul
2020. febr. 15. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!