Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tinderen nektek (melegek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen nektek (melegek, leszbikusok) hetente hány darab match/like érkezik?

Figyelt kérdés

Én ma próbáltam ki először, kb 7 óra alatt eddig 3 match és 12 like nagyon rossz arány?

A gond az, hogy nem válaszolnak a párjaim. :( De remélem jó lesz később, akad valaki.

22/F



2020. febr. 5. 17:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Aki nagyon népszerű az írja esetleg a naponta számokat...
2020. febr. 5. 17:21
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
3 match és 12 like már jó szám - minek is kellene több, gondolom nem 15 emberrel akarsz naponta randizni :)
2020. febr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor fent voltam napi kb 2-3 match mindig akadt, valamint 99+ likeom volt már aznap amikor regisztráltam. Azonban nekem sem válaszoltak(kb csak az emberek 20 %-a) . Nem is értem hogy akkor minek húztak jobbra. :D Ez okból töröltem is magam, mert csak felb*sztak.

20/F

2020. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem írtam.de sokat ne várj attol a szeméttől!
2020. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Naponta 5-10 szokott lenni altalaban

17/f

2020. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mind közül a tindert szerettem a legkevésbé, minél tovább fent vagy annál inkább halmozódnak a like-ok. És ha mondjuk nem vagy fent 2-3 napot simán lehet hogy a match partnered hazautazott Brazíliába, mert csak pár napot volt itt. Ha meg produktív napod volt ott álltál 15 match-csel és egyikre se írtál rá mert mi van ha visszaírnak és egyszerre 15 potenciális partnerrel kell szócsatáznod. Sokkal jobban szeretem a grindr-t és a romeot, de még a badoo is jobb (igaz ott eddig leginkább csak virtuális mókára találtam partnert)

Lényeg a lényeg, ne hasonlítgasd másokhoz magad és ne keseredj el hogy az emberek még match után se képesek visszaírni.

2020. febr. 6. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tom, egy 3 éve volt már.... okcupid nekem jobban bejött.


De az a tapasztalat hogy neked kell ráírni a népekre, és a minõség elõbbrevivõbb mint a mennyiség. Nem jelent semmit hogy több száz random lájkol, oké örvendezzünk, népszerû vagy, de ettõl nem lesz sikeres randid.

Merj megmutatni magadból személyiséget, hobbikat, intellektust és akkor nem azon fogsz sírni hogy mindenki csak megdugni akar.


30/LL

2020. febr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!