Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudok tenni valamit az ellen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok tenni valamit az ellen hogy ne legyek meleg?

Figyelt kérdés

2020. febr. 9. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Ezt csak elfogadni tudod.
2020. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

Menj el gyúrni és miközben épp kinyomsz egy nagy sújt azt ordibáld, hogy nem vagyok buza.


Ha az vagy miért akarsz tenni ellene? Nem elég hogy a saját életed tönkreteszed azzal, hogy valami olyasmit csinálsz ami nem jó neked de még valaki másét is elszarnád?

2020. febr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Tényleg csak az elfogadás segít.Fogadd el magad és éldd az életed ....ismerkedj,barátkozz.
2020. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Ha kérdésed van írjprivbe
2020. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó kérdés, szerintem senki nem akar egy "nem szeretett" kissebbség tagja lenni, mégis az, szerintem fogadd el magad így. Hidd el, szép az élet így is !
2020. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat
2020. febr. 9. 17:42
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
A kihűlés végül is elérhető, ám végállapot.
2020. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Nekem volt egy módszer ami évekig működött. 3 amit próbáltam.Megpróbálhatod, a havernak aki ajánlotta működött és másnak is. Mindenkinek más...
2020. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, attól még hogy elnyomja magában az érzéseit pár évig, nem lesz jobb, csak rosszabb, sérülni fog érzelmileg.
2020. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én imádok a kisebbség része lenni, miért ne imádna más is? :)

Egyébként nem tudod megváltoztatni a szexuális irányultságodat, viszont az ellen tehetsz, hogy ne legyenek kétségeid magad felől: az elfogadás. Ahogy írták a többiek is. Ez senkinek nem könnyű, mindenkiben benne van egy darabig, hogy pont ő miért lett ilyen.

Tudod mi segít? Beszélgess több, hasonló fiúval. Ott a romeo, ott a grindr, ott a tinder. Nem akarom, fogom azt írni hogy alkalmit keress. Keress hasonló életkorú fiatalokat a közeledből, beszélgess velük. Tényleg sok barátot lehet szerezni, akár találkozhattok is velük. Meg fogod érteni, hogy nem vagy egyedül. Nekem ez segített.

Beszélj róla, mikor érzed hogy eljött az idő, a szüleidnek, családtagoknak, barátoknak, akik közel állnak hozzád. Ők is segítenek! Aztán ha fel vagy rá készülve eléggé, hogy beengedj valakit az életedbe, akkor kapcsolatok szempontjából is nyitott kell lenni.

Egy biztos, hogy tudnod kell, hogy ebben nincs semmi rossz dolog. Nem mi választottuk, mi csak szerencsések vagyunk. :) Élj te is ebben a szellemben tovább, és ne ostorozd magad miatta. Élni jó, melegnek lenni jó! További szép napot!

2020. febr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!