Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Komolyat keresők, vagy komolyr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyat keresők, vagy komolyra vágyok, ti mit tesztek?

Figyelt kérdés

Az ember bizonyos idő után nyílván szeretne hosszútávban gondolkdoni, ez nehéz mint tudjuk, mert a társkeresős platformok nem könnyen teszik ezt lehetővé.


A fiatalabb komolyabb srácokhoz szól leginkább a kérdésem, persze minden véleményt szívesen olvasok.:)


Ha komolyat szeretnél és komolyban gondolkodsz, eddig hogyan alakítottad az ismerettségeidet? Abszurd a kérdés mert sok összetevő kell a dologhoz, csupán kiváncsi vagyok mások hogyan és miképp érvényesítik a céljaikat.:)


Hiába szeretnék komolyat, valóban tudatosnak éd határozottnak érzem magam, hiába vagyok kompromisszumkész, valami szikra hiányzik.


Akinek kényelmesebb, akár privátban is írhat.:)


Bp/22



2020. febr. 10. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Huszonpár évesen manapság nehéz komoly kapcsolatot találni. Harminc körül jut el oda a többség, hogy elkezdje értékelni a másik embert és együttes célokban gondolkozzon.
2020. febr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Huszonévesen még eléggé kiforratlan az ember, úgy általában.Inkább harminctól tudja mit szeretne,kivel , bár sajnos a hűséggel még jóval később is problémák vannak.

A szikra pedig sokszor akkor jön, amikor nem is hinnénk, vagy nem annál jön, akire gondolunk.

Volt, akivel udvariasságból beszélgettem pár napig egy társkeresőn, felvetette a találkozást. Úgy mentem oda, hogy max egy jót beszélgetek vele, séta ilyesmi. Szikra nem is volt. Robbanás volt,és szinte kéz a kézben jött velem onnan, és három éves közös élet lett belőle.

De itt is a hűséggel volt a gond, jött a szebb , a jobb, és vége lett. Aztán bebizonyosodott, hogy se ne jobb, se nem szebb, sőt rosszabb, akkor jött volna vissza.

Ez az, amit nem szabad megtenni, nem szabad újrakezdeni !

2020. febr. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Thillmin ***** válasza:
100%
Volt már hogy villamosról leszállva, sok ember között mentem oda egy fiúhoz, hogy megszólítsam. Egyenesen közöltem vele, hogy tetszik, és kérdeztem, hogy lenne-e kedve randizni velem. Féltem megtenni, ő meg rendesen zavarba jött, de azért örülök, hogy volt hozzá merszem.
2020. febr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi kommenteket!:) Van benne reáció és értem, de ez olyan kicsit mintha csak 30-on túl számíthatnék tartalmasra.


Az, hogy én tudatos vagyok, és vannak céljam és a szex önmagában nem motiváló egy dolog - de a gondolatról nehéz lemondani, hogy legyen valami tartalmas, illetve az "hogy várjak még 8 évet fura, mert addigra beér a korosztályom".

2020. febr. 11. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!