Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valentinnapkor nagyon gáz ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentinnapkor nagyon gáz ha nem veszek az aktív páromnak semmit?

Figyelt kérdés

Most jövök haza egy nyaralásról és nem is 14-én hanem 12-én találkozunk, mert utánna ő fog munkaúgyben elutazni...

Ez így gáz? Mert alapvetően egy ismerősöm azt mondta, hogy passzív létemre nem gáz ha nem veszek semmit, mert melegeknél csak az aktívnak szokás, de szerintem ez nem ìgy van... Várom a válaszokat :)



2020. febr. 10. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Ez hülyeség h kinek szokás, és kinek nem. Ha kedveskedni akarsz akk vegyél neki vmit.
2020. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Én az egész valentin napot hülyeségnek tartom, szexuális orientációtól teljesen függetlenül, de ez van.
2020. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
A Valentin napnak nem a "szokásról" meg a kötelező ajándékozásról kellene szólni, hanem a figyelmességről - nem csak 14-én hanem minden nap. Vegyél valami apróságot, a lényeg hogy jelezd gondoltál rá, fontos neked (nem az értéke számít).
2020. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem halsz bele ha veszel neki 1 tábla csokit vagy egy doboz bon bont és szerintem nagyon örülne neki és jól is esne.
2020. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Aktív ként ebben az estében annak örülnék a legjobban ha egy új szexi fehérneműben oboy- ból és egy kis kajával,vár a passzív felelem.
2020. febr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nőként beszállok a válaszolásba, mert úgy látom ilyenkor hasonló "szerepkör" van.


Ha venni szeretnél, akkor vegyél neki. Ti egy pár vagytok, vagyis a ti alakítjátok a saját szabályaitokat. Ha nem akarsz venni, de mégis adni akarsz gondolkozz pasi aggyal (neked könnyebb mint nekem)


Biztos van olyan ami beindítja a párod, feszülős gatya, kócos haj, borosta, Mikulásos boxer??? Te ismered. Játssz rá 😉 Hergeld robbanás pontig és lehetőleg vigyél az együttlétbe vmi olyat amiről tudod, hogy vágyik rá csak vmiért még nem történt meg 😉


Kevés pasi vágyik szívecskés plüssre, de ágytornára mindegyik.( na jó az asszexuálisok kivételek) Ha romantikázni akarsz ott az örök klasszikus tejszínhab vagy méz (utóbbi melósabb) ő dönti el hova pöttyinti és te készséggel letakarítod. (mire a mézet leszeded külön műfaj 😆 de tuttira harcra kész)


Legyen egy kis kreativitásod. Minden pasi díjjaza még akkor is, ha elbénázátok és röhögésbe fullad. Jó Bálint napozást 😉

2020. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Wooow #6... Fantázia dús XD
2020. febr. 14. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!