Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Anál után tényleg gyakori a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál után tényleg gyakori a pukizás? 😂

Figyelt kérdés

Azt hallottam,hogy aktus után,sok a szellentés a passzív részről,ami érthető,mert lányoknál is bizonyos pózokban megtelik a hüvely levegővel, és “puncipuki” formájában távozik,ez igaz a férfiakra is?

Ha igen,nem kellemetlen a párod előtt?



2020. febr. 11. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyrészt egyénfüggő, másrészt partnerfüggő és függhet még a szex-pózoktól, a menet intenzitásától meg még sok minden mástól is. Van amikor megy be oda levegő, van amikor nem. Ha érzem, hogy bemegy, akkor elmegyek pár percre a wc-re és kiengedem. Utána már nem szoktam a párom előtt galambokat eregetni, mert már nincs bennem több galamb. :) De van olyan is, amikor egyáltalán nem kell szellenteni (ez a sokkal gyakoribb), mert olyan pózokban voltunk előtte, ami "nem töltött fel" levegővel.
2020. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokszor van, van, hogy minimális, van amkkor sok.

Persze, függ póztól, intenzitástól és az időtartamtól, hogy mennyi ideig csináltuk. 5 perc alatt nem sok lesz, de ha átszexeltük az éjszakát utána nyilván megtelik az ember :D

Én is általában wc-n szoktam kinyomni, mivel ha beléd élveznek ilyenkor távozik a cucc is, ha nem is akkor is a felesleges síkosító is kijön ilyenkor.

De volt, hogy az akkori pasimmal születésnapján, elmentünk iszogatni, majd nála reggelig szex, de utána ment dolgozni és eléggé késében volt, nem akartuk félbeszakítani, de már rég el kellett volna indulnia, úgyhogy kb elélvezett felöltöztünk és rohanás, utcán kiengedtem pukit, mi baj lehet, egyedül voltam az utcába, csak jött vele a cucc is, rövid nadrágban voltam és tanga volt alatta, nem sokat fogott fel :D Folyt a combomon úgy törölgettem, utána villamoson táskával takargattam a foltot a nadrágomon, mert világos színű volt persze.

30/F

2020. febr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!