Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lábfétises srácok, ti szeretit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétises srácok, ti szeretitek a csikizést is? Az is része a fétisnek szerintetek?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy a partner csikis legyen?

2020. febr. 12. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Nem fontos. A lábfetisiszták csókolni, szagolni stb. akarják a női lábakat nem csiklandozni.
2020. febr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam fordítva van. Én főleg csikifétises srác vagyok, némi lábfétissel (tiszt lábak kényeztetése érdekel).

Írjatok, ha lenne kedvetek ilyesmikhez! :)

Fiatalos 28/F/Bp.

2020. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: *tiszta lábakat akartam írni XD
2020. febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kár, mert ha rendor tiszti labak kenyeztetese erdekelt volna, akkor felajanlottam volna :D

De en egy lefizetett, korrupt, azaz piszkos rendor tiszt labu vagyok, es nem pedig tiszta

2020. febr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
89%

Először csikifétises lettem, aztán alakult ki a lábfétisem. Fontos, hogy csiklandós legyen a partner, mivel főleg csikizni szeretek (persze kapni is).

Egyébként biszexuális vagyok, mostanában inkább lányokkal voltam. De egy csikizős birkózós pasis bulira bármikor kapható volnék.

20/F

2020. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem csikizni a fiúk lábát! :)
2020. febr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csikizd az enyemet :) szeretsz kötözni is?
2020. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!