Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek? Heteroszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Heteroszexuális vagyok, de megszerettem egy fiú, akivel azonos Fétisünk van. Ebben vagyunk egy formák, viszont sok időt töltöttem vele, és úgy érzem, hogy nem képzelni hogy együtt legyek vele mint kapcsolat.24f

Figyelt kérdés
Ő biszexuális.
2020. febr. 19. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha azt mondanám hogy nem vagy heteroszexuális? És akkor mi van? Csináld azt amitől boldog vagy. Mi az a közös fétis ha megkérdezhetem? :D
2020. febr. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha kapcsolatot nem is tudsz elképzelni vele (bár ezen is lehet dolgozni, ismerd meg jobban, ha tudja hogy szereted lehet másképp fog viselkedni) de ha mindketten vágytok rá ki lehet próbálni közösen dolgokat. Ha ő is vonzódik hozzád, biztos örülne neki, egy kérdést megér. Fiúk között ebből nincs akkora botrány ha megkérdezi valaki.

22/F

2020. febr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
El tudnék képzelni kapcsolatot csak autocorrect kicseszett velem XD EZT akartam írni .
2020. febr. 20. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!