Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Uszodában/kondiban milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uszodában/kondiban milyen arányban vannak a szőrös/borotvált farkú srácok? És mi a gyakoribb a vér vagy a húsfarok náluk?

Figyelt kérdés

Sziasztok arra vagyok kíváncsi, hogy uszodában vagy kondiban milyen arányban hagyják a farkúkat a srácok szőrösen vagy trimmelik vagy teljesen csupaszok?

És inkább vér vagy húsfarkúakat láttok? A vérfarkúak inkább borotválják, hogy nagyobbnak tűnjön? Kösz.

24 F



2020. febr. 22. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Kondiba járok 3-4 éve, de ez sose jutott még eszembe hogy farkat nézegessek. De miért nem mész személyesen el és kérdezed meg ? :)

22/f

2020. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Puszta kíváncsiság, mert ahova járok feltünően sokan húsfarkúak és a nagy többség borotvált. Szóval, csak érdekel, hogy máshol is ez az általános.
2020. febr. 22. 14:25
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Milyen kategóriába teszed ki ezt kérdést? Rossz a szemed vagy mi van?
2020. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Edzesen a borotvalt a gyakoribb

Kollegiumban pedig a szőrös

2020. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon buta a kérdésed.

Mi lenne, ha uszodába úszni, kondiba meg kondizni járnának az emberek?

Nincs semmilyen összefüggés, hogy ilyen vagy olyan farkúak járnak úszni vagy kondizni.

Jó lenne, ha nem attól kéne tartani, hogy ott megbámulják az embert a magadfajták, mert én kondiba kondizni járnék!!!

2020. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Sose figyeltem ilyeneket, de igaza lehet a 4-esnek. Valószínű, az állóandóan a saját testükkel, idomaik megmutatásával foglalkozók (mint a kondiba járók) között több lehet a szőrtelenítés, mint a szarokbele mindenbe átlagemberek körében.
2020. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, én is ugyanezt a kérdést tettem fel a heteroknak nemrég:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2020. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahány férfi annyi farok. Én úgy vagyok vele, hogy szőrös tetszik, így nekem az van. Ha vérfarkad van és aggódsz mit szólnak, állítsd fel, aztán ennyi. Amúgy mindenki leszarja. Én eddig csak szőröset láttam, vegyes típusokban.
2020. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szőrtelen vérpénisz a kondiban
2020. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%

Én négy évig voltam gimis éveim alatt kollégista. A leggyakoribb a teljesen borotvált volt.

Gyakran a srácok a zuhany alatt borotválták a farkuk környékét. Így volt hogy kedvet kapott olyan srác is a borotvalasra, aki korábban nem tette.

23F

2021. júl. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!