Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívak, vannak nagy farokka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívak, vannak nagy farokkal, vagy általában az aktívaknak van nagy?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen, nem sajnálja hogy egy ekkora húst nem használ ki?
2020. febr. 24. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem attól függ. Bár én szeretek adni, kapni kisebb az enyémnél azt jobban szeretem.
2020. febr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Paszziv nagy farokkal igazán ritka dolog. Inkább kis vagy átlagos farokkal vannak passzív fiúk?
2020. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kicsi, átlagos és nagyobb mérettel is passzívok, nem a péniszmérettől függ a szexuális vágy, beállítottság.
2020. febr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Ez hülyeség! Az eddigi passzivjaimnak eléggé nagy volt a farkuk, néha nálam nagyobbak, pedig az enyém se kicsi...
2020. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekem csak 16cm, így nem nehéz, hogy nagyobb legyen másnak. Én aktívként nagyon sok full passzív srácot dugtam és vmiért azt tapasztalom, hogy tök sok 20 cm feletti srác passzív.
2020. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam nem 1 passzívval akinek igen nagy mérete volt
2020. febr. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Aki ilyet ír, hogy "csak 16 cm" a farka az mit érez? A nagy átlag nem 14 körül van? XD

Buksi simit vár vagy mi?

Ui.: nekem 15cm és nem keveslem. Sőt még nem is volt dolgom nagyobbal. Bár lehet azért mert én nem a lófarkakra megyek XD

2020. febr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!