Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez egy komoly kérdés lenne! A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ella1234 kérdése:

Ez egy komoly kérdés lenne! A páromról van szó. A problémám a következő: A barátom undorodik a nemi szervemtől, akárhányszor rá néz azt mondja undoritó. Vajon meleg?

Figyelt kérdés
Nem értem miért lehet ez. Sosem akar orálisan foglalkozni velem, mindig azt mondja, hogy undoritó számára. A szexualis eletunk az átlagos, de nagyon önző. Szerintetek meleg? Vagy mire számitsak? 22/L
2020. febr. 25. 14:54
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bocsánat az kimaradt, hogy egy nagyon csinos igényes nő vagyok aki rengeteget foglalkozik magával, és kevés olyan ferfi van akinek ne tetszenék
2020. febr. 25. 14:55
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ha meleg lenne, nem is lenne szexuális életetek.
2020. febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
36%
Tudod mi itt az undorító ebben a kérdésben? Egyedül a meleg "barátod".
2020. febr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Gondolod? Régebben csókolózott az egyik haverjával drogos állapotban.

Nem lehet, hogy bisexuális?

2020. febr. 25. 15:01
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minimum biszex, ha pasival csókolózott.
2020. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk biszex és fogyasztott már drogot...jó kombó... :D
2020. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan nők és férfiak akik nem tudják csinálni nem mindenki szereti, igaz olyat nem hallottam még hogy undorító legyen. Ez így kimondva inkább bunkó és megalázónak találom, nem kell hogy szeresse de akkor sem mondok ilyet a páromnak, ez olyan mint ha azt mondaná hogy igénytelen vagy.

39f

2020. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

Bár én nő vagyok viszont a férfi nemiszervet én sem találom szépnek. De még a nőit sem. xd


Én pl ezért nem is tudok kalandokba belemenni mert fúj undi. Viszont ha szeretek valakit akkor ő számomra nyilván nem undi és szexelni is szeretek mert jó érzés mikor bennem van csak épp kinézetre nem találom szépnek a farkát.

2020. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, sajnos nagyon tanácstalan vagyok most éppen próbálja magát kimagyarázni meg kinevet, hogy ő nem meleg.. De a tények magukért beszélnek, par évnek elkellett mennie, hogy beteljen nálam a pohár és kiírjam ide, mert már nem hiszek neki, folyamatosan undorítónak nevezni és a saját pénisze látványától meg még jobban feláll neki..
2020. febr. 25. 15:11
 10/22 cseppszi ***** válasza:
100%
Sajnos azt kell mondani, hogy jobban járnál valakivel aki izgul a látványodtól és vonzónak , kívánatosnak lát és nem undorodik tőled. Nem mindegy hogy nem tud élni nélküled, annyira akar-szeret, vagy épp csak beéri veled kényelemből, paszióból unalomból ...
2020. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!