Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Régi vagyam, hogy úgy verjem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi vagyam, hogy úgy verjem ki egy sracnak, hogy közben misszionáriusban dugom. Eddig egy passzív se hagyta ezt. Miért nem hagyják szinte sose a passzívok, hogy viszonozzam?

Figyelt kérdés
Főleg itt a déli részen. Egy Pesti és egy Kecskeméti srac hagyta eddig egyedül. Szeged körül még senki.
2020. febr. 25. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Mert passzívok.
2020. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, hogy passzív, de ők is csak igénylik, hogy elélvezzenek. Vagy egyáltalan nem? Ezt sose értettem.
2020. febr. 25. 21:36
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem csak úgy lehet elélvezni, hogy kivered a másiknak.
2020. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Mert fúl passzívok.Ezeket nem szeretem én sem.Direkt rá

kérdezek,mielőtt létre jönne a kapcsolat.Eleinte én is bele szaladtam. A hiszti,jaj ne azt nem szeretem.

Kész voltam .Ezért kell mindenre rá kérdezni.

2020. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Biztos délen van valami a levegőben. Más alom.
2020. febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Nézd, passzívként a legjobb dolog csak a dugástól elmenni. Nekem nem mindig jön össze, olyankor rásegítek kézzel. Eddig az a tapasztalatom hogyha az aktiv csinálta akkor nem tudott a annyira a dugásra koncentrálni, kiesett a ritmusból. Ezért én jobb szeretem magamnak verni a partnerem meg foglalkozzon a popsimmal.

Lehet hogy nálad is ezért nem hagyták. Vagy mert olyan passzívokkal voltál akik képesek dugástól elélvezni.

2020. febr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
gyere, én szegedi vagyok, hagyni fogom :D
2020. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Mert passzív.

Nekik nincs rá szükségük nem azt élvezik.

Azt szeretik ha jól megdugod őket és úgy élveznek el.

Uninak tudod kiverni közben esetleg,de az se biztos, mert nem azt akarja élvezni.

Hálálkodni szeretnél masszírozd, simogasd őket, azt jobban értékelik.

2020. febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
En hagynam
2022. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!