Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal domokat merrefelé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal domokat merrefelé érdemes keresgélnem?

Figyelt kérdés

Nálam fiatalabb olyan 18-30 közöttit domot, aki szeretne kicsit idősebb szubot,szolgát magának. Valami klub bp-n esetleg, ahol gyakori az ilyesmi?


32F



#BDSM #szolga #domok
2020. febr. 28. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Smpixie-n. Tele van homoszexuálisokkal, biztos akadnak fiatal domok is.
2020. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően én is az smpixiet ajánlanám, ha nem ismerném. Viszont sajna nem jók a tapasztalataim róla, 23 évesen alig találok olyan velem egykorút, aki ne pénzért vállalná el, hogy dom legyen. Aki meg nem fizetős, legtöbbször szimplán kamus. Persze vannak kivételek, volt egykét igazán jó élményem ottani tagokkal, de arányaiban nem vagyok elégedett vele. Néha elvileg szoktak tartani sm bulit, ami az oldalukon van meghirdetve, de azokon még egyszer se voltam. Nem tudom mennyire érdemes reszt venni rajtuk, bár gyanítom, hogy az általad (és az átalam is) keresett korosztály nem nagyon jár oda. Szóval konkrét ilyen klub nincsen Budapesten, inkább ismerkedős alkalmazásokat használok erre (pl grindr).
2020. febr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A baj, hogy a fiatal domok fiatal srácokat keresnek főleg. :(
2020. febr. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!