Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik olyan hogy egy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy egy meleg nem szeret szopni?

Figyelt kérdés

20 éves kezdő aktív vagyok, de amikor sráccal voltam (eddig 3x), nem jött be. Nem volt jó íze, az egész olyan gusztustalan volt. Az se jön be, ha rámélveznek, kb semmi ami sperma vagy farokkal kapcsolatos.

Lánnyal 1x voltam, ott a punci nyalás bejött, de dugás nem.

Amugy nagyon érzelmes tipus vagyok aki imád smárolni és ölelkezni mind2 nemmel. Most lehet bi vagyok?



2020. márc. 4. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Én is utálok sz-pni. Nem is szoktam. Igaz én is aktív vagyok :D
2020. márc. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Izgalmas keveredés ez. :) Szerintem nem mindenki szeret szopni.
2020. márc. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik
2020. márc. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbáld magad ennyire bekategorizálni. De ha már mindenképpen szeretnél egy címkét, akkor biszex vagy. Ha már több lánnyal és több fiúval voltál, jobban fogod látni a dolgokat. Lehet hogy csak a konkrét személyekkel nem tetszettek.
2020. márc. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán lehet hogy nem szereted, van ilyen, nincs ezzel baj
2020. márc. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is bi vagy, így meg nem meglepő, van olyan bi, aki csak sz-patni szeret, meg dugni aktívként, de a sz-pás az már tabu.

Van akiknél a simi, a csók is tabu. Minden biszex más.

Csak azt nem értem, miért melegnek kategorizáltad magad, ha a lányok is vonzanak.

2020. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem szeretsz szopni mert aktív vagy. Én meg pont szopni szeretek, nem vagyunk egyformák.
2020. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Az aktív pasi nem szopik, legalábbis az én időmbe így volt, azt esetleg egy Uni aktív teszi meg.

Meleg vagyok soha nem szoptam le senkit, de popót annál többet kényeztettem.

42/A

2020. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mert valamennyi párommal volt franciázás. Én passzív vagyok, de a franciát nem szoktuk végig, mert én jobban szeretem, ha anál közben megyek el, így gyakran volt úgy, hogy együtt. Azért a volt, mert most éppen nem vagyok kapcsolatban.
2020. márc. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!