Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek heteró/biszex/mele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek heteró/biszex/meleg lehet ez a srác?

Figyelt kérdés
A Star Wars Battlefront II című játékban, a Hero Showdown játékmódban megismerkedtem egy német sráccal. Ő bejelölt Originen és én véletlenül elszóltam magam az egyik üzenetváltásunk során: "guy" helyett "gay"-t írtam (Freudi elszólás). Aztán rákérdezett, hogy meleg vagyok-e. Én mondtam, hogy igen. Ezután bejelölt Discordon is és elkezdett képeket küldözgetni nekem a farkáról, pedig én nem is kértem ilyet tőle. xD Azt is mondta, hogy szeretne szexcsetelni (ezt úgy kell elképzelni, hogy csak írogatunk egymásnak, küldünk egymásnak képeket, de nem látjuk egymást, esetleg kiverjük, leginkább ő xD). Na, de az az érdekes, hogy ő azt állítja magáról, hogy heteró. :D Csak én nem értem, hogy egy full heteró fiú miért küldözget egy másik srácnak képeket a farkáról, illetve miért akar vele szexcsetelni? Amúgy nagyon sokszor kéri, szinte már követeli a "szexcsetelést", de engem ez szinte egyáltalán nem izgat.

2020. márc. 16. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván biszex vagy meleg.
2020. márc. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
A németek eleve ilyenek.
2020. márc. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Szerencsés vagy.
2020. márc. 17. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 -remete- ***** válasza:
89%
Ez egy férfi erő fitogtatás. Képen minden nagyobbnak látszik. :)))
2020. márc. 17. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
mi az adiscord? en is akarok képeket nezni
2020. márc. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekemis kuld el
2020. márc. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem meleg vagy biszex a srác. Ha érdekel a játék menj bele.

Szexchat során vagy folyamatos kepkuldesek vannak, vagy kamera és úgy veritek p, hogy látja a másik

2020. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

heteró palik küldenek a másik palinak dp-t?

szerintem nem

2020. júl. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bevallotta, hogy biszex. :D Az volna a vicces, ha később már azt vallaná be, hogy valójában meleg. :D Annyira bizonygatta pedig, hogy ő full heteró, csak az én farkamat szeretné látni. És csináljunk online "hokizást", de úgy hogy nem látjuk egymást, csak szóban tájékoztatjuk a másikat, hogy ki hol tart éppen a farokveréssel. Persze hokizás előtt küldjünk egymásnak friss farok képeket. :D Ti mit gondoltok az ilyen "szexcsetelésről"? Engem amúgy ez a "szexcsetelés" hidegen hagy 90%-ban...
2020. júl. 6. 14:08
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A szexcsetelés nekem azért nem tetszik, mert olyan soxor nem jön nedü belöle, amilyen soxor naponta akarnak velem versenyezni. Ha valaki nagyon akarja, annak láthatóvá teszem a dolgot, de abbahagyom, ha már unalmas. Azt szoktam odani, hogy csengettek... ;-) lol
2022. jan. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!