Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket zavar ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar ha a párotok rendszeresen önkielégít?

Figyelt kérdés
Nemrégen ért véget a kapcsolatom és nem tudom hova tenni a dolgot hogy heti 2-3 szex mellett rendszeresen maszturbált dildóval. Azt mondta más érzés és kell neki, de engem zavart hogy itt lennék neki, és a dildót is elővette és egyedül elvonult.

2020. márc. 21. 06:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy hiába élünk x éve együtt, néha szeretem magam csinálni. Szerintem rendben van
2020. márc. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt csináljuk azt is,

De az elején férfiuji egomat kellet megnyugtatni hogy miért kell ezt mert kicsi az enyém vagy mi?

De nem, hatalmas dilói vannak nagyon élvezi ha azzal játszok neki heti max 1szer, azért azt nem hiszem hogy nem káros

2020. márc. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Én is ki szoktam verni. Sőt ha van kivel akkor skypeon webkamon. Szerintem nincs benne semmi rossz
2020. márc. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó, ha szex mellett önkielégítés is van kapcsolatban. Ez lehet privát, de lehet kölcsönös is, kinek hogy jobb.
2020. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar.
2020. márc. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!