Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ennyire értetlenek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire értetlenek az emberek az online szexpartnerkeresőkön?

Figyelt kérdés

Leírom, hogy csak orált szeretném kipróbálni és még soha nem voltam senkivel erre rám ír random emberke, hogy szívesen leszopna/megnézné a farkam/kölcsönös lehet e ?


Aztán leírom, hogy átlagos testalkat, megadom a korhatárt és külön ki is emelem - kövérek, macisok írnak 15-20 évvel a korhatár fölött.


A legjobb az volt amikor valaki azon sértődött meg, mert meg mertem írni, hogy inkább nem, mert nem tetszik a farka. Úgy viselkedett mintha kötelező lenne nekem őt kielégíteni.


2020. márc. 26. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom elvenni a kedved de ha találsz is egy neked tetszőt ritka hogy találka legyen belőle. Pár levél után elmegy a lelkesedés vagy elég nekik egy fas.zos kép és kész
2020. márc. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valóban ritka a normális. Nekem azért sikerült, igaz "ráment" vagy másfél évem, de összejött. Minden paraméternek megfelel.
2020. márc. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerű: mindenkinek írnak, hátha lesz valami. Aki nem felel meg neked, ne is válaszolj, tiltsad le... vagy küldjél egy "köszi, de nem" vagy "már megtaláltam" üzit és utána tiltsd.
2020. márc. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Te nem tudsz szelektalni. A tarskereso olyan, mint a turkalo. Az ember hajtja felre, ami tul nagy, kibolyhozodott, a mintaja pocsek, stb...

Csak azzal foglalkozom, akit en lajkoltam. A tobbi hiaba ir, egyreszt a nem tetszikbol van, es idorablas.

Aki tetszik, ott johet a levelezes. Aki kreten, szia.

En nem irnam, hogy megse tetszik, az kegyetlen, de eszrevenne, hogy megse, nem hulyitek.

Szoval turkalo. Ha meg letezik, reg jartam.

A vegen mindig talalni azt, aki miatt erdemes volt.

2020. márc. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz egy szexpartnerkeresőtől? Ott kb annyit számítasz a másiknak mint egy dildó vagy Fascjack. Csak hús nem szilikon és ha mákja van még fizetni sem kell érte. Az nem a Disney Channel.
2020. márc. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is így voltam vele, hogy nem írok ha nem érdekel, de akkor meg azért voltak megsértődve, szóval most mindenkinek visszaírok, hogy kösz nem. A többség legalább ott kapcsol, de volt olyan aki még akkor is győzködött na neki viszont kerek perec megírtam miért.
2020. márc. 26. 11:09
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az a kedvencem amikor valaki full aktívnak prezentálja magát, de a seggéről tesz fel képet tangában.
2020. márc. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
HUUUH! De sok itt a söpredék! XDDDD Tiltás mert nem tetszik! Gondolom az agyad helyén is cékla van! Titeket kéne az életből tiltani :D :D :D
2020. márc. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!