Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan keltsem fel egy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel egy fiú figyelmét?

Figyelt kérdés
Szóval 2 év van köztünk úgy viselkedik mint egy biszex és allitólag van barátnője. De néha küld felém flörtölési jeleket de nem tudom már eldönteni hogy én képzelem be hogy flörtöl velem vagy tényleg. De nagyon olyan jeleket ad mintha tetszenék neki.

2020. márc. 26. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjél el beszélgetni vele!
2020. márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Mostani helyzetben azt csinálnám hogy még hívnám magamhoz, egy kV, tea, sőr, stb.

Mert úgy is minden zárva van, ha komolyan érdekled őt el fog menni ha nem, nem fog ráérni mindig lesz valami kifogás.

2020. márc. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy sajnos nem vagyunk köszönö viszonyba egy helyre járunk zenélni, és csak ott szoktunk köszönni. Meg nagyon néha ha társasággal vagyok akkor szokott köszönni. Mellesleg még sajnos másik iskolaba tanul.
2020. márc. 26. 10:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy helyen zenéltek, máris adott a beszédtéma.
2020. márc. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Korotok?
2020. márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hű, ezt privátban akartam kérdezni! Ha nem vagy 18, ki ne írd!
2020. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem is nyiss felé, hívd el valahova, akár magadhoz légy nyitott és közeledj finoman.

Ha tényleg tetszel neki élni fog a lehetőséggel.

2020. márc. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el magadhoz, beszélgessetek, iszogassatok és majd alakul minden.
2020. márc. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!