Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek gáz exre ráírni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz exre ráírni?

Figyelt kérdés
Most hogy van ez a vírus mizéria gondoltam jó alibi lenne ha megkérdezném minden rendben van-e vele. Sajnos még mindig sokat gondolok rá és nem bírom kiverni a fejemből. :/

2020. márc. 26. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Gáz.
2020. márc. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki csinált már ilyet, mi sült ki belőle?
2020. márc. 26. 16:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá aztán elválik mi lesz belőle. Ha már van új párja és már nem szeret, nem kíván akkor meg inkább engedd el, lépj rajta túl. Minél több időt töltesz a múltadban annál többet rabolsz el a jövődtől.
2020. márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ráírhatsz nincs abban semmi gáz. Csak ne legyenek nagy reményeid hogy aztán csalódnod kelljen.
2020. márc. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel hátsó szándékod van és a korona csak ürügy: igen, gáz!
2020. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem én csináltam, hanem rám írt rám az exem. Több mással való próbálkozás után rájött, hogy mégsem fog jobbat találni (ezt szó szerint így mondta). Adtam egy esélyt neki, bár már én is túlléptem rajta, akármilyen nehéz is volt hiszen ő dobott, akkor már másodjára. Egy hét után kiderült hogy nem véletlen nem erőltettük ezt anno tovább. Csak a múlt sérelmeit tudtuk egymás fejéhez vágni újra és újra. Egy próbát megérhet ugyan, de ha nem sikerül sem kell elszomorodni... ha egyszer vége lett, akkor nyilván okkal lett vége. Bevallom jól esett, hogy rámírt és újra beszéltünk, hiszen akármi is történt a múltban, az exek mégis olyanok mint a régi barátok, és jobbesetben kb. mindent tudnak rólunk, ismerik a hibáinkat stb., éppen ezért ha normálisan állnak hozzánk, egy jóbaráti viszony még lehet is belőle. Mi mai napig beszélünk azóta, hogy újra bebizonyosodott, hogy minket nem egymásnak teremtettek. Úgyhogy én a helyedben megpróbálnám, mit veszíthet vele az ember...
2020. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ex nem véletlenül ex. Hagyd a francba.
2020. márc. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Van két exem akik idónként rámírnak mert állítólag mély nyomot hagytam bennük! Engem kifejezetten fusztrál a dolog, nyomatékosan a tudtukra adtam h végérvényesen vége! Boldog párkapcsolatban élek amit ők is tudnak, de ha nem így lenne sem lenne semmi esélyük!

"szerintem gáz lenne"

2020. márc. 27. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!