Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hány évesen és hogyan jöttetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen és hogyan jöttetek rá hogy melegek, biszexek vagytok?

Figyelt kérdés
Hogyan fogadtátok el?
2020. márc. 27. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Bennem évek óta ott a vágy. Sőt már tiniként is izgatott csak elnyomtam. Most 2020-ban megfogadtam az év elején hogy kipróbálom a fiús vágyaimat egy vékony fiatal sráccal. De a koronavírus most beleköpött a levesbe. Bár nem cska az mert eddig csak átverésekbe futottam bele ami miatt most meg bizalmatlan vagyok. Amúgy eleinte utáltam magam aztán rájöttem, hogy egyszer élek és nem kell mindenki tudjon róla hogy fiúval szexelek.
2020. márc. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen. Izgattak az osztálytársaim. Akartam látni a farkukat. Tetszett hogy izmosak stb. Aztán leesett hogy mi van.
2020. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Elsőre nekem sajna rossz élmény volt. Egy srác észrevette hogy nézem. Aztán dumáltunk. Másnap mondta jön szintén a strandra. Dumáljunk majd. Hát dumáltunk. Este áthívott magához. Én ellógtam 1 órára. A srác megdugott és nem élveztem. Kértem hagyjam abba de azt mondta az első mindig rossz higgyem el. A végén abbahagyta mikor látta hogy sírni kezdek. Végül rám élvezett és kész. Borzalmas volt. Hát ez volt a kezdet. Később volt szerencsére normális srác is. A vicc hogy másnap újra akarta. :D Nem fogta fel hogy rossz volt.
2020. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
A második kommentelő vagyok. Nem azért írtam le hogy kapjak priviket a betegebb olvasóktól hogy meséljek részletesen stb. NEM is reagálok ilyenekre.
2020. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!