Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Engem tizenevesen molesztalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem tizenevesen molesztalt egy idos pasi. Nagyon finom es gyenged volt vigyazott hogy cseppet se fajjon. Azota is az idosebb aktivakhoz vonzodom de olyat meg nem sikerult talalnom mint az elso volt. Van koztetek ilyen?

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Molesztáló?
2020. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem molesztalot keresek bar egy szerepjatek mindig felizgat
2020. márc. 28. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Döbbenet mennyire meghatározza az első emlék a többit. Nekem is az első szex erőszak volt ráadásul 1 éven át. Nekem egy gyógyúszáson megismert fiú volt. Lefogott, stb. A mai napig hat rám, ugyanis SUB vágyaim vannak a mai napig és úgy izgat és csak fiatal fiúval. Szóval tökre megértelek. Fura, hogy mennyire döntő az első.
2020. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem gobdolkoztatok még terápián? Nem azért, mert rossz, amire vágytok, csak szerintem mélyebbek a sérüléseitek, mint gondoljátok.
2020. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

# 4 Te sem igazán érted ezt a dolgot mi?

A kívülálló ember megfejtése...

Baromi jól hangzik, a többi meg aki szintén nem érti csak bólogat hozzá, gratula.

Nincs az a terápia ami ezt semmissé tudja tenni, ha a fájdalmas részt el is engedi az ember akkor is ott marad. Az hogy valakit ez vonzz, nem egyenlő azzal, hogy nem dolgozta fel.

Legjobb esetben, sok év alatt az ember felfedezheti más oldalait is és akkor másfelé is elindulhat szex terén, más dolgok is izgathatják.

2020. márc. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 nincs igazad, nekem is molesztálás volt az első, nagyon kis korban, időben lettek következményei és anyuék elvittek terápiára, most 18 évesen, 14 év után teljesen nyíltan tudok róla beszélni, a szexuális életem teljesen jó, és kielégítő normális módon. Nem mindenki ugyan olyan, van akinek segít a terápia és van akinek nem, de ne általánosíts
2020. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!