Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket is izgat ha az aktív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is izgat ha az aktív fél domináns és használ?

Figyelt kérdés
Kis pofonok, lefogás, akár kötözés. Ha egyszerűen nem foglalkozik vele neked mi rossz vagy jó. Csak csinálja. Pl mélytorok. Szájbaélvezés, stb. Kort is írjatok!

2020. márc. 28. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Volt már ilyen sráccal talim. BDSM kedvelő volt. 19 éves és elég jól nyomta. Sajna eltűnt.:( Izgató pedig.
2020. márc. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatal és tényleg izgatja dominánsnak lennie az jó. Írhat nekem is :) F 27
2020. márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok,de azért egy bizonyos szintű durvulásra már nemet mondok.23f
2020. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Attól nem lesz valaki domináns, hogy lefog meg pofozkodik...


Szeretem ha az aktív irányít, de amiről te beszélsz az inkább erőszakos.

2020. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Minden attól függ hogy éled meg. Ha tetszik akkor domináns. HA NEM jön be a dolog akkor erőszak. SZERINTEM!
2020. márc. 28. 15:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen fiatal aktív nekem tetszene de egy passzív is aki ilyenre vágyik. De csak fiatal.:)
2020. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálnék egy ilyen aktívat!:)
2020. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A domináns, kis pofon, lefogás, kötözés stb. része izgin hangzik, de az a "nem foglalkozik vele neked mi rossz vagy jó. Csak csinálja." rész nagyon szúrja a szemem. Egy emberi lény vagyok, nem egy bábú, szóval csak és kizárólag olyan emberrel vagyok hajlandó leállni, pláne ilyen téren aki tiszteletben tart a határaimmal, érzéseimmel, igényeimmel, preferenciáimmal együtt.


Szóval a kérdésedre a válasz nagy egészében igen, szeretem ha a partnerem dominál az ágyban.

Viszont részleteiben nézve nem, nem állok össze olyannal akit nem érdekel én mit akarok. Nem vonzanak a szociopata, leendő diktátor alkatok.

2020. márc. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiatal domináns srácnak még fizetnék is, ha valóban jól nyomja a dolgot.
2020. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én arra vágyom, hogy valaki melytorkosan megszopat valahol a szabadba vagy plaza wc , most senki nincs :)) Aztan lesz ami lesz 19/F valaki irhatna pest
2020. márc. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!