Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol lehet ismerkedni olyan, ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni olyan, , hetero" pasival, aki kipróbálná, hogy milyen pasival szexelni?

Figyelt kérdés
Olyan hetero, biszex pasik írjanak, akik még nem voltak pasikkal, esetleg heteto párkapcsolatban élnek, de szívesen kipróbálnák.
2020. márc. 29. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Heteróval sehol. Nem ismered a kifejezés jelentését? Annyit jelent,hogy ha bepróbálkozok,el lesz törve az orrod! Bi és homárokkal próbálkozz!
2020. márc. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Hetero kapcsolatom van, és kipróbálnék egy két dolgot pasival.

Még nem voltam.

2020. márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én heterónak tartom magam. Viszont gondoltam rá, hogy kipróbálom. De aztán elengedtem, mert tuti nem állna fel. Csak az érdekelt tényleg tudnak-e vmit jobban mint csajok. Mindig látom itt a szexuális kategóriába a meleg/bi kérdéseket... Meglep mennyiszer olvasom, hogy 19 meg 20 évesek.
2020. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én is hetero vagyok, meg kolis szobatársam is, mégis kipróbáltuk egymással, mikor mindketten kicsit magunk alatt voltunk. nincs ebben semmi.
2020. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Heteroval sehogy, azért hetero mert csak nőkre izgul, ha már pasikra is akkor meg már biszex.

Biszexekkel ott ahol melegekkel, melegbárok, meleg szauna, szexmozi, meleg bulik, meleg swinger stb.

2020. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Hetero férfival nem szexel.
2020. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Hetero pasi nem gondolkodik azon, h milyen lehet másik pasival, csak bi és meleg.
2020. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen heterós kerdésnel mindig leírják, hogx a heteró azért heteró, mert a pasik nem erdeklik egyaltalan, ami igaz is. De én melegként is néha elgondolkodom milyen lehet csajjal, de nem hoz izgalomba, és sose teszek érte, hogy kipróbáljam, mert igazabol taszít. De a kivancsiság megvan bennem. Szóval egy heteró is lhehet kiváncsi..
2020. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hokiba és szopásba benne lennék 18 évessel vagy kisebbel persze normális határon belül. Privi jöhet 😊

(Vecsés) 18f

2021. febr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

én még sohasem voltam pasikkal, tehát ilyen téren teljesen szűz vagyok

de mostanában elkezdett izgatni a passzív szerep, hogy milyen volna ha egyszer megdugna engem egy f3

2022. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!