Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mennyi esely...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esely kecsegtet arra a kimenetelre hogy olyan meleg ferfit talalok magam melle akinek nagy vastag szoros a penisze sok erzelme van tudd szeretni es egy igazi eletreszolo elkotelezodest adna nekem?

Figyelt kérdés
Megfelelo helyre tenne az eletbe es minden helyzet felett pozitiv lenne a szuksegesseg mellett is. Maganyos vagyok 27 eves szingli eletet elo egyedulallo ferfi vagyok legyszives ha tudtok irjatok meg hogy mikor jon el a boldogsag az igaz szerelem az eletembe
2020. márc. 29. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból, de azt figyelembe véve, hogy a korábbi kérdéseid mind alkalmi kalandokról szóltak és még most is kiemeled, hogy milyen legyen az igaz szerelem pénisze...hát szerintem nem hamar.


(Néha nem értem az emberek logikáját. Pl. vegyük most ezt a szőrös péniszt. Kizársz mindenkit, akinek nem szőrös, mintha a szőrösségen nem lehetne változtatni. Pedig ha együtt vagy valakivel, akkor megkérheted rá, hogy növessze meg neked, mert te úgy jobban preferálod. Szóval az emberek tudnak változtatni a dolgokon bizonyos dolgokban, de olyan, mintha egyes melegeken szemellenző lenne és csak a fantázia pasit látják, aki soha nem jön el.)

2020. márc. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

0% nagyjából. Mert mire találnál is ilyet, megint újabb ökörséget fogsz kiírni, ahogy ezt eddig is tetted!

Nem unod még?!

2020. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
agyvérzés
2020. márc. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nagy vastag szoros penisze:D bocs, de micsoda ertekrend lehet ez ahol ez egy fo szempont...a felsorolasod egyben fontossagi sorrend is volt gondolom:D hol vannak azok a fiuk akik erzelmi alapon hoznak donteseket, akiknek fontos a beszelgetes, akiknek fontosak a masik belso ertekei stb. Na ezert neznek le minket, mert tele van a kozosseg olyanokkal, mint te is. Legyen nagy szerszama aztan csokolom, hat ha neked ezen mulik a boldogsagod akkor eleg s@&t eleted lehet..
2020. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

Tanuld már meg előbb a Magyar Nyelvet, mielőtt ide írogatsz!

27 évesen még nem ismered az ékezetes betűket, de legfőképpen nem tudod a mondatokat tagolni és az írásjeleket sem ismered!

2020. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Ha te boldog leszel,magadtól.

Akkor, csakis akkor.

És lesznek barátaid.

2020. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!