Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy vezessek rá valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vezessek rá valakit arra, hogy fogadja el, homoszexuális?

Figyelt kérdés
Hosszú sztori és nem akarom leírni . Képtelen elfogadni a srác , hogy ő bizony meleg . Én viszont rájöttem és ettől megijedt , hogy valaki tudja róla . Nem tudom érdemes-e ilyennel bajlódni , vagy hagyni a francba és akkor majd ha akarja elfogadja magát ha nem akkor az ő baja . Viszont nagyon bejön a srác és érzem sokmindent ki lehetne belőle hozni . Akar egy életre szóló barátságot is ha úgy alakul. Nyitni akarok felé de nagyon dühös vagyok rá ahogy lereagálta, hogy valaki rájött . Az ilyenek később családot alapítanak de egész életükben szenvednek mert sose élik ki igazán a vágyaikat amiket a saját nemük iránt éreznek . Nem akarom , hogy ő is erre a sorsra jusson , ahhoz túl aranyos srác de én is dühös vagyok rá ő is rám (legalábbis tuti ) és nem tudom egyáltalán érdemes-e vele beszélni erről az egészről vagy felesleges köröket futnék ... volt valaki hasonló helyzetben ? Akar egyik akár másik oldal .

2020. márc. 29. 23:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és én is meleg vagyok
2020. márc. 29. 23:33
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Hogy jöttél rá? Biztos hogy meleg? Nem lehet, hogy csak biszex?
2020. márc. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lehet csak biszex. Édes mindegy . A lényeg, hogy nem akarja elfogadni magát . Őszinte beszélgetést tuti nem várhatok tőle sajnos . Ezért kérdezem van-e értelme próbálkozni hátha oldódik a hangulata a társaságomban vagy hagyjam és kíméljem meg magam a csalódástól .
2020. márc. 29. 23:56
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha magamból indulok ki, akkor lehet értelmetlen, mert közel sem biztos, hogy bevallja. Sőt lehet, hogy még inkább elzárkózik és mélyebbre ássa a dolgot. Ha még önmaga előtt is tagadja, akkor egész biztos nem áll készen előbújni.

Persze próbálkozhatsz olyan szituációk teremtésével, melyben előjön ez az énje.

2020. márc. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom a szavaidból, hogy Chill! ne rohanj! Hova ez a sietség? Vannak srácok, férfiak, akik konkrétan pszichológus segítségét veszik igénybe ahhoz, hogy rendbe tudják tenni a fejükben a hozzáállásukat a saját szexualitásukhoz! Olyan esetről is hallottam, ahol a családja sem melegellenes a pasinak, mégsem sikerül egy bejelentéssel, vagy évek után bejelentéssel elintéznie, hogy ki is ő. Ezt nem fogod megoldani egy darab beszélgetés próbálkozás alatt, vagy hetek alatt, de nem is kell. Ha ezzel nincs kedved bajlódni, akkor ne tedd, ellenkező esetben viszont csak legyél türelmes, és ne nyomulj a másik pofájába, amikor ő TELJESEN máshol tart. Nem kell neked megoldanod a problémáját, és nem is hiszem, hogy tudod, csak biztosítsd arról, hogyha szeretne, beszélhet veled róla, nem akarod bántani.
2020. márc. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Diszkréten akartam vele erről beszélni erre beijedt és nagyon hátba támadott .
2020. márc. 30. 00:18
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Hát jó, de most ezt hiába hajtogatod.... Idő...
2020. márc. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Annyira önzetlen vagy, hogy rá akarod vezetni!!! Ja és ha már sikerült akkor röptében meg is dugod. Több ilyen barátra lenne szüksége a világnak.
2020. márc. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
És neked mi közöd hozzá? Hagyjad békén!
2020. márc. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Aha, rájőttél valahogyan ki tudja hogyan - mert nem vagy hajlandó elárulni nekünk. A lényeg, hogy te jobban tudod mint ő saját maga és most te végig vagy sértve mert nem dughatod meg. Értem.
2020. márc. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!