Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Van köztetek aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Van köztetek aki rondának érzi magát?

Figyelt kérdés
Miért? Ha olyan amin lehet változtatni (pl pocak) akkor miért nem dolgozol ellene? Kort is írjatok.
2020. márc. 30. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vékony vagyok. :( Nem jön rám semmi plusz. Sportolni meg nincs elég kitartásom.
2020. márc. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Meleg, v. nem meleg vannak olyanok akik nem érzik magukat helyesnek, önelfogadási, önértékelési zavarral küzdenek.
2020. márc. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A rondaságnak mi köze van a pocakhoz?

Az arcunk szokott ronda lenni.


Jelenleg nincs 1 millióm plasztikára. 27/F

2020. márc. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

arc plasztika? :D ugyan :D Azért lehet vki hogy amiatt érzi rondának magát mert kövér, vagy mint a példa mutatta mert vékony. Van aki mondjuk azért mert kopaszodik. Van aki meg mert alacsony. Szóval semmi rosszat nem írt senki, de meglep, hogy te egy ilyen kérdésen ilyen hisztis választ írsz.


Na és a kérdésre én is reagálok. Én tudom, hogy mi a hiba rajtam. Azt is, hogy nem vagyok álompasi. Ennek ellenére nagyon szexi és cuki srácokkal voltam, sőt az exeim is helyesek. Szóval nem utálom magam azért mert nem a tipik mindenkinek bejön szexi pasi vagyok. Mellesleg azt mondják erős szexuális kisugárzásom van. :D

2020. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
97%
Én is rondának tartom magam, de én büszke vagyok rá így legalább bottal sem nyúlnak hozzám és a szex, szerelem és társai nem jelentenek veszélyt rám. Igen, furcsán hangzik többen is mondták már, de ez van :D
2020. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!