Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Idős melegek, mit üzennétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idős melegek, mit üzennétek a fiataloknak?

Figyelt kérdés
Milyen tanácsot adnátok pl? Én pl a tini magamnak azt, hogy jól tette, hogy senkibe nem bízott meg, mert mindenki pletykás még a legjobb barátok is. És hogy a barátságok csak pár évig tartanak 1-1 kivételtől eltekintve így jó hogy nem mondtam el. De írnám azt is magamnak, hogy többet ismerkedjen. Illetve hogy csapjon bele de ésszel a szexbe.
2020. márc. 31. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Meleg v. nem meleg ugyanazt mondanám minden fiatalnak:

- fogadja el magát, a vágyait, ne másoknak akarjon megfelelni;

- figyeljen a védekezésre;

- ééééés éljen amennyit csak tud!

2020. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hamarabb válaljam fel magam

Így az igazi az élet, senki nem fordult el Tőllem, még több barátom van.

Nagyon jól tettem hogy gumiban huncudkodtam, és aki nagyobbat, ezért utasított el és e miatt rosszul éreztem magam-az a mai napig is keresi a szebbet jobbat, izmosabbat.

2020. márc. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja és hogy a válság elején ne vegyek házat

Utána kettőt is kapok annyiért 🤩

2020. márc. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne agodjak

15cm nem kicsi

Hanem az átlag felső határa, a valóságban.

2020. márc. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első mintát követve:

- Mindig van jobb mindenkinél de nem számít

- Ha nem oké valami NE csináld

- Próbálj ki mindent ami kicsit is érdekel de ésszel

- VÉDEKEZZ mert mindenki hazudik (én is védekeztem)

- JÁRJ szűrésre

- Sose legyél bunkó senkivel mert nem tudhatod ki ő és hol fog tudni ártani. (Jött már szembe velem állásinterjún olyan aki paraszt volt mert mondjuk vékony voltam neki és ezt bunkón közölte)

- ÉLJ mert az évek elrepünek és sajnálni fogod, hogy nem tetted meg!

- Nem mindig a külső a döntő ha megismersz valakit rájössz.

2020. márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és olyan munkát válassz amivel JÓL keresel. Lehet nem fogod annyira szeretni, de hidd el jobb az ha megteheted hogy nyaralsz fél évente és van lakásra, kocsira, stb pénz. Mint az hogy nem tudsz mondjuk jobb dokihoz menni mert nincs pénzed de szereted amit csinálsz. Persze nem kell olyat csinálni amit nem szeretsz, de érdemes olyat csinálni azokból amit kedvelsz amivel sokat kereshetsz. Ja és legyél becsületes mert az idővel megtérül sokszorosan. Mert téged fognak ajánlani!!!
2020. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Fiatalok ne feledjétek,az idősek sem egyből idősnek születtek. Ti is azok lesztek,ha megéritek.

Ők már megjöttek onnan,ahova ti még csak most indultok !!

2020. márc. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Ne szülj korán gyereket
2022. aug. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem melegként írva de:" ÉLJ mert az évek elrepünek és sajnálni fogod, hogy nem tetted meg!" Ez a mondat nagyon megtetszett és egyetértek vele😃
2022. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!