Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Debreceni meleg gimnazisták!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debreceni meleg gimnazisták! Jár valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Sziasztok, debreceni gimnazista vagyok. Vannak Debrecenben más meleg középsulisok? Ha vannak, ti elmondtátok már az osztályotoknak, szüleiteknek,stb.. Van egy kis problémám az egésszel, nem igazán merem elmondani senkinek, mert félek hogy megvetnének miatta, vagy utálnának esetleg.

2020. márc. 31. 17:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%

Nos ebben az esetben sajnos felejtős.

Nem tudom mennyi idős vagy pontosan de nagyjából hasonló korúak lehetünk. Ha beszélgetni akarsz akkor nyugodtan írj, szoktam beszélgetni ezügyben emberekkel, szívesen segítek.

2020. ápr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én most 47 évesen úgy gondolom, ha ma 16 éves lennék nem mondanám el senkinek, Anno én sem mondtam el, sajnos a gyűlölködők miatt sem érdemes még egy frontot nyitni amit aztán könnyen ki tudnak használni.
2020. ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne mondd el senkinek. További infoért írj rám.
dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!