Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mást is rádöbbentett a vírus,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is rádöbbentett a vírus, hogy meg kell élnie a vágyait?

Figyelt kérdés
Sok éve tologatom a vágyaim fiúkkal. Mármint, hogy próbáltam elnyomni. Azonban most először a vírus kapcsán felmerült a lehetőség, hogy meghalhat könnyen az ember. Hisz pl az első betegek egyike (aki meghalt) egy sportoló orvos volt. Szóval ennek kapcsán eldöntöttem, ha vége a vírusnak én találkozom majd pasival. De másnak is okozott ilyen nagy felfedezést, stb a helyzet? (Amúgy itthon vagyok sokat, hisz mást nem tudok tenni. Talán amiatt is volt idő elemezni a dolgokat.)
2020. márc. 31. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Igen. Gyakorlatilag egész nap arról fantáziálok milyen lenne végre bekapni valaki farkát és orálisan kielégíteni.
2020. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17%
Enem inkább arra döbbentett rá, hogy milyen jó végre teljesen egyedül lenni! Most ilyenekre nem is gondolok, hogy szex meg csajok!
2020. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Igen, rádöbbentett, csak az a marha nagy gáz, hogy most már ki kell várni, mire ez a mocskos vírus kipusztul. És ha elkapom és feldobom a pacskert, akkor cseszhetem a vágyaim, így jártam. Minek pazaroltam az időm?! Ha meg túlélem, majd bepótolok mindent ;)

40/n

2020. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!