Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 40 feletti melegek, mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 feletti melegek, mennyire vevő rátok a fiatalabb korosztály?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok kérlek. Kicsit félek hogy mi lesz ha öreg leszek. Mert gondolom nem a pocakos, stb pasik fognak bejönni.
2020. ápr. 2. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon. 42 éves vagyok. A partnereim 80 százaléka 30 év alatti. Sok fiatal 18-25 évesek szeretnék a passzív szerepet kiprőbálni, amihez 40 feletti aktívot keresnek.
2020. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az első jó hír :)
2020. ápr. 2. 14:28
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Ha igényes vagy magadra vagy szerintem nem kell aggódnod. Én mint egy fiatal srác mondhatom, hogy az idősebbek is tudnak tetszeni. (Nem, nem mindenki, de találkoztam már olyan férfival aki szerintem jól nézett ki.) Legalábbis itt Budapesten találkoztam már több jól kinéző idősebb férfival (nem feltétlen szexuális értelemben).

16/f

2020. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Van kereslet, ne keseredj el. Maradj formában. Nem azt mondom, hogy olyan vagyok mint 30 évesen. Már inkább mackósnak mondom magam. De lehet pont ez az amit keresnek. 28-38 évesek még simán bevállalnak. De még jól tartom magam. Minden értelemben. :))

58/A

2020. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Két dolgot tudnék javasolni. Egyrészt ne aggód túl a dolgot addig is élj amíg a 40-et eléred, addig még a te ízlésed is rengeteget fog tudni változni (lehet lesz egy veled egykorú párod és nem fog más érdekelni, ki tudja).


A másik: maradj formában! Mind külsőleg (sport, öltözködés, megjelenés), mind belsőleg (stílus, kisugárzás, személyiség). Több olyan 40-es meleg/bi/hetero férfit ismerek aki gond nélkül tud ismerkedni akár a 20-as korosztályban is. Rajtad múlik!

2020. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Én max 40-ig keresek alkalmira (csak orál), de ha jól néz ki az illető akkor simán elmennék egy 40 fölötti pasival is.

29F

2020. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Én 40 feletti vagyok, de fogalmam sincs, mert van párom, akihez hűséges vagyok.
2020. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Én 18 éves vagyok, nekem pl kifejezetten a 35 feletti korosztaly jön be inkább. És igen én is egy ilyen férfival szeretném elvesziteni a szüzességem :)

Persze az igényesség és az ápoltság fontos.

2020. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Most 60 éves vagyok, és 2 évvel ezelött a 38 éves barátom szedett fel engem. Azóta is jól megvagyunk.
2020. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom miért pontoztátok le az 1 hozzászólót!? Mert az igazat írta, 41 éves vagyok ha fel megyek a partner keresőre

80% 18-25 év körüli aki ráadásul kezdeményez ők akarnak találkozni és nem azért hogy eltarcsam őket.

Saját koroszályukban nem találnak FÉRFIT.

2020. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!