Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A férfi melegszexben a passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi melegszexben a passzív tag is élvezi az együttlétet?

Figyelt kérdés

Oké, hülye kérdés, de soha senki nem válaszolt ezekre a kérdésekre.

Egy csomó nő azt mondja, hogy az anál szex számukra fájdalmas, és nem élvezhető; ez a meleg szexben miért fordítva van? (ha így van?)

És nekik milyen érzés? Mármint ugyan olyan, mint a nőknek az "általános" szex, vagy másabb?

Köszönöm ha valaki normálisan válaszol <3



#meleg #szex #merteztnekünknemmondtákel
2020. ápr. 2. 22:51
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
28%
Én melegként is feltettem többször ezt a kérdést, de nem voltak hajlandóak értékelhető választ adni.
2020. ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy élvezik - azért csinálják. Magát a "szituációt" is (van a szexnek egy un. kondicionálódott oldala is), de az anált is. Stimulálni tudja a prosztatát.

Az a nő amelyiknek fáj az anál, de mégis csinálja meg magára vessen ha olyan dolgot csinál ami nem jó neki. Szokták mondani aki hülye haljon meg. Nők között is van aki élvezi (a többség nem - ezért nem csinálja), sőt ha nagyon kevés is, de még olyan nő is van aki akár anál közben is el tud jutni a csúcsra.

2020. ápr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
20%

"Nők között is van aki élvezi (a többség nem - ezért nem csinálja), sőt ha nagyon kevés is, de még olyan nő is van aki akár anál közben is el tud jutni a csúcsra."


De számodra nem gyanús a következő dolog?

Nőknek mondjuk az 1 százaléka élvezi az anált.

Heteró férfiaknak mondjuk a 0,1 százaléka élvezi az anált.

Homoszexuális férfiaknak mondjuk a 60 százaléka élvezi az anált. Miközben ugyanazzal a biológiával rendelkeznek, mint a 0,1 százalékot felmutató heteró férfiak. Ez számomra egy megmagyarázatlan anomália.

2020. ápr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
81%
#3-as, nincs benne anomália. A szexualitás legalább annyira tanult mint amennyire ösztönös (biológiai). Kicsit úgy mint az étkezés. Ld. van aki utálja a kelkáposzta-főzeléket, más megeszi ha nincs más, s van olyan aki meg kimondottan szereti - pedig biológiailag az emésztőrendszerük ugyanolyan.
2020. ápr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
11%

Igen, én is hasonlóan gondolom, azok a nők/passzívok, akik élvezik az anális szexet valójában szubmisszív hajlamúak és azt élvezik benne, hogy alávethetik magukat egy férfi kényének-kedvének. Tehát itt nem olyan élvezetről van szó, mint hüvelyi szex esetében, hanem pszichikai élvezetről.


De nyilván soha nem fogják elismerni a melegek, hogy a kapcsolatuk az elnyomáson alapul, ezért se kaptam soha értékelhető választ.

2020. ápr. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
88%

Nők 1%-a? 🙄 ezt kissé alábecsülted...

Nagyon is élvezhető, ha megfelelő partner van hozzá.

Én speciál jobban élvezem, mint hüvelyben.

Nem kérek privit, öreg vagyok már.

Nem kérek

2020. ápr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
9%
Tudod ki hiszi el.
2020. ápr. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

En passziv vagyok es elvezem. Nem mondom, hogy mindig jol esik, de legtobbszor igen. Ha fel vagyok kelloen izgulva, bizsereg, kivanom. Menet kozben is jo erzes, ha megfelelo a ritmus es a behatolasi szog.


A nok nagy resze azert nem elvezi, mert eleve meg se probaljak mert “fuj segg”. Ezt eroltetve nem lehet. Kivanni kell a befogado resznek is. Anelkul nem fog menni az elvezet. Se ugy, hogy a parom kedveert kiprobalom.

2020. ápr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #5 válaszadó. Nő vagyok és élvezem az anált is. És nem a szubmisszív hajlam miatt, de nem is azért hogy a partneremnel örömet szerezzek vele. Szerintem ehhez semmi köze.
2020. ápr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
92%

"Nőknek mondjuk az 1 százaléka élvezi az anált."

Hülyeség. A legtöbb nő élvezi az anált ha a partnere nem hülye és tudja mit és hogyan kell csinálni. Csak a legtöbb férfi még arra sem veszi a fáradtságot, hogy utánaolvasson picit, ha már magától nincs annyi esze. Ha fáj akkor valami nincs rendben. A legtöbb esetben a férfi. Az anális közösülés NEM vaginális közösülés. Teljesen másképp kell csinálni, más dolgokra is kell figyelni. Nem elég csak "betolni aztán jóvan".


Heteró férfiaknak mondjuk a 0,1 százaléka élvezi" az anált."

A hetero férfiak kb 0.1%-a próbálja az anált. És ők az esetek többségében élvezik. Elsősorban nem magát az anált, hanem a prosztatára gyakorolt hatását. Csak a legtöbb heteró pasi élből a dolog ellen van, mert "bu*is". Nincs ezzel baj. De ez nem azt jelenti, hogy biztosan nem élvezné, ha kipróbálná (nagyobb esély van rá, hogy élvezné).


"Homoszexuális férfiaknak mondjuk a 60 százaléka élvezi az anált."

Ugyan az mint a heteró férfiaknál. A passzív beállítottságú melegek nyilván élvezik. Ők nem csak a fizikai hanem érzelmi szinten is. De a többiek is élvezik, ha a partner jól csinálja és van bennük késztetés, hogy kipróbálják.


Nincs itt semmiféle misztérium csak nem árt ha az embernek azért van róla fogalma...

2020. ápr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!