Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A passzív szerepet lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A passzív szerepet lehet élvezni? Hogyan?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam de rossz volt. A srác azt mondta az első mindig rossz. Később talán nem olyan érzés lesz mintha tele lennék és ki kéne mennem? Meg nem lesz a tompa fájdalom? Mit élveznek ebben a passzívak? Pedig ellazultam, akartam és volt sok sikosító is és a farka se volt nagy.

2020. ápr. 3. 10:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Még március elején volt a dolog. Csak azóta ezen törtem a fejem, hogy mi lehet a hiba.
2020. ápr. 3. 10:47
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Vagy azért nem érvezted, mert a srác egy barom, te meg csak túl akartál lenni rajta.

Vagy azért, mert téged nem vonz. Esetleg nem is vagy passzív.

Egyébként egy értelmes partnerrel nem rossz az első sem.

2020. ápr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Bárki bármit mond, az első rossz.

Nekem se volt fájdalommentes az első, de később jobb lesz

Ugye itt a prosztata izgatását élvezzük igazából. Én sokszor csak simán ettől is el tudok már menni

2020. ápr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!