Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Alkalmival ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmival ti mennyire vagytok közvetlenek?

Figyelt kérdés

Sikerült megbeszélnem egy pasival találkát (ő 40 én 30). A kocsijában fogom kielégíteni. Volt pár üzenetváltás, képcsere (arckép még nem csak test).


Csak testi, titkos kapcsolat lenne - ha bejövünk egymásnak akkor lehet rendszeresen. Ilyen esetben ti mennyire árultok el dolgokat magatokról ? Nekem még soha nem volt ilyenben részem, szóval lehet hülyén hangzik a dolog de hogyan zajlik egy ilyen ? Pl. be szoktatok mutatkozni teljes névvel ? Lakhelyen vesz fel vagy előtte találkozzunk valamilyen semleges helyen ?


2020. ápr. 3. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem vesztek ki szobát?

Ez a kocsis dolog olyan igénytelen szerintem...

2020. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ilyenbe mentél bele:


Nincs teljes név.

Semleges helyen találkozzatok.


Ha bármelyiket erőlteti, nincs találkozás.


Később, ha kialakul a bizalom, esetleg.

2020. ápr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez csak egy apró kérdés. Először miért nem szexualitásmentesen találkoztok?
2020. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez most nem valmi jó ötlet, a rendőrök le vannak foglalva, simán elvihet a pincéjébe bezárni, vagy bármi. Először szexmentes találkozo nyilvános hellyen, minimum.
2020. ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

30 éves vagy

Nincs anyi a tarsojodba hogy szobára menjetek, Rádásul ez az első!

Add már meg neki, magadnak a tiszteletet.

Ha autóba szopat le ráadásul tudja hogy neked ez az első, kutyába se vesz nem lesz folytatás, csak egy ürítés vagy neki.

Persze van aki ezt a stílust szereti és még izgul is rá. De elsőre?

Nem kell csak kereszt nevedet mondani.

Semmi személyes, még kerestek a számotokra alkalmas helyet, és rábuksz a pélóra, majd vissza visz ahol felett közbe megbeszéltek hogy jó volt e mindkettőtöknek.

Ő mondja hogy majd kerestek egymást... De nem fogtok találkozni soha többet.

Bocs de ez a valóság

Üdv

VénRóka

2020. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk itt szerintem az aktívnak kellene a helyet biztosítani, nem a kérdezőnek. Elvégre őt fogják leszopni, neki éri meg jobban...


De gyanítom, hogy 40 évesen már van családja/nem egyedül él és ezért nincs hová menni.


Kocsis kaland is lehet izgalmas, de elsőre én sem mennék bele. Főleg ilyen sóherrel.

2020. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

En vagyok a passziv. Altalaban nem beszelgetesre hivnak hanem oralra. Volt akivel az elejen beszelgettunk de nagyon kinos volt ugyh rakerdeztem h nem-e lenne jobb ha inkabb s**pnek.

A legtobb aktiv amugyis turelmetlen kb szia utan mar terdeltetnenek (nincs ezzel bajom), de ha nem annyira dominans es te akarsz haladni, fogd meg neki vagy szolj neki h nem beszelgetni jottel hanem "dolgozni"

Utana konyebb amugy dumcsizni barmilyen furan is hangzik :D

Es kis dumcsi utan masodik adag

2020. ápr. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!