Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy élitek meg, vállaljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élitek meg, vállaljátok önmagatokat, vagy teljesen titkoljátok?

Figyelt kérdés

Olyanoknak szól a kérdés, akik tipikusan olyan szakmában dolgoznak, ahol sajnos nem elfogadott a homoszexualitás például rendőr, orvos, tűzoltó, tanár stb.


Hallottam már olyat aki vállalta gond nélkül, olyat is aki egyáltalán nem, és olyat is akiről csak 1-2 kollégája előtt vállalta.



2020. ápr. 4. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Úgy hogy nem téma, de nem is vállalható szerintem ez manapság. Sajnos amíg nem lesz egy nagyobb változás, aminek kicsi az esélye addig minden marad így. Gyakorlatilag magányra vannak ítélve egy életre mindazok akik nem az ellenkező nemű partnereket keresik...
2020. ápr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezzel nem teljesen értek egyet. Tény, hogy nehéz bizonyos szakmában vállalni, de mint írtam, van aki vállalta és semmi probléma nincs belőle.


Én is vállalom, és senkit sem zavar a melóhelyen. Sőt, a szakításom után ők is segítettek túllendülni, illetve néha elmegyünk külön céges bulikon kívül is meginni valamit saját csapatépítés gyanánt. Szóval ebből a szempontból szerencsésnek érzem magam, de tudom, hogy vannak akiknek ez nehezebb. Azért azt be kell látni, hogy a magánéletet kívül kell hagyni a munkahely bejáratán, de vannak olyan dolgok, mint pl szakítás amiket nem mindig tudsz teljesen kívül hagyni.

2020. ápr. 4. 10:55
 3/3 anonim ***** válasza:
88%

Bizonyos szakmákban? Kb sehol em lehet vállalni nyíltan a főváros nagyvállalati munkahelyeit leszámítva.

Én nem vállalom, de nem is titkolom. Aki fontos az tudja aki meg nem számít annyira annak meg nem kell tudnia. Néha nehéz, de eddig még sikerült managelni.

2020. ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!