Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Eleve szélesebb csipőcsontú,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eleve szélesebb csipőcsontú, sportkedvelő, de sport/mozgás ellenére alkatilag kb.10 kg súlyfelesleggel, úszógumival rendelkező srác (magyarán nem deltás, hanem körte alkatú) mennyire rúghat labdába párkereséskor harmincas korosztályban?

Figyelt kérdés

Elméleti a kérdés, privát üzire nem válaszolok.

Köszi a válaszokat :)


2020. ápr. 4. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, ha párt keresel és nem csak alkalmit akkor a másikat sokkal kevésbé fogja érdekelni a külsőd mint a belsőd.

Ne görcsölj ilyesmin. Lesz olyan akinek semmi baja nem lesz vele, de még olyan is akinek kifejezetten tetszik majd. Szeresd magad!

2020. ápr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, párt szeretnék, komoly, házasságszerű kapcsi lenne a cél. De szeretnék tetszeni is attól még.


Egyszer kévekkel orábban próbáltam ismerkedni, és akkor azt kaptam, hogy jóképű kisdisznó vagyok, meg molett, meg biztos mindent összezabálok... pedig ez egyáltalán nincs igy... akkor el is ment a kedvem az egésztől

2020. ápr. 4. 14:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, így jár aki magánál sokkal jobban kinézőkkel akar ismerkedni.
2020. ápr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez igy nem igaz, mert engem sosem érdekelt igazából senkinek sem a teste, sem magassága, sem egyéb paraméterei, csak az arca. Ha az arca megfog, a többi mindegy (normális, hétköznapi határok között persze). És jóképűnek én is jóképű vagyok (mások szerint is, és énszerintem is)...
2020. ápr. 4. 14:18
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy meg szerintem elég szegény lelkileg-szellemileg aki a másikon igy gúnyolódik felnőtt fejjel, akármilyen jól néz is ki mellette... de ez már egy másik történet
2020. ápr. 4. 14:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy van, hogy minél jobban néz ki valaki, annál több igénye van a másik felé. Te gondolom átlagosan nézhetsz ki, ezért elégszel meg azzal, ha valaki jóképű. Ha valaki jobban néz ki neki nem elég.


Játssz el a gondolattal, hogy mi lenne, ha egy ronda fiú rád írna és azt mondaná, hogy neki igazából az is elég ha valaki nem kövér. Nyilván te nem tudnád viszonozni, hogy neked is csak ennyi igényed legyen.


És igazad van, aki kisdisznónak nevez téged, az rendkívül bunkó.

2020. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom. Vannak arcvonások, arctipusok, amik nagyon bajönnek, de nem csak egyféle, a kisfiústól a maszkulinig sokféle tetszik. De sok olyan általánosan jóképűnek tartott pasitól hányingerem van, akik állitólag igazi félistenek. Pl. George Clooney vagy Brad Pitt egyenesen unszimpatikus arcvonásokkal renelkezik szerintem. Miközben például egy Sean Murray-ért például oda vagyok, holott tök átlagos, de mégis, nekem nagyon tetszik.
2020. ápr. 4. 14:57
 8/9 A kérdező kommentje:

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy sosem gondoltam úgy senkire, hogy túl jó pasi vagyok hozzá, vagy túl jó pasi hozzám... egyszerűen van, aki ösztönösen tetszik, és van, aki nem, és ez nem fedi mindig az általánosan elfogadott szépségideálokat.

(Amúgy meg nem is ez az egyetlen, ami számit, hiszen a belső értékek meg a harmónia és az 1000 meg 1000 szösszenet mind egy-egy banánhéj...)



Egyébként igen, jó értelemben átlagos a kinézetem.

2020. ápr. 4. 15:14
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Mintha én írtam volna ki a kérdést. :D Totál ilyen vagyok én is annak ellenére, hogy aktívan sportolok és figyelek a kajára, mégse merném kiírni társkeresőre, hogy "sporty" vagy "athletic". De én meg akarom plasztikáztatni az úszógumim, addig nem is nagyon akarok elköteleződni, szeretném átélni, milyen végre igazán sportos és izmos alkattal ismerkedni. :D
2020. jún. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!