Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy férfi láncot hord a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi láncot hord a bokáján az egy jelzés, hogy meleg?

Figyelt kérdés
26 éves, soha nem volt barátnője, legalábbis felvállalva, pedig nagyon jóképű, izmos, okos. De még buliba se lehetett soha nővel látni.
2020. ápr. 5. 20:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Határozottan igen és nagyívben elkerülném
2020. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Nem kicsit.
2020. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi, azért is kérdeztem, mert már sikerült belefutnom egyszer olyanba, hogy kiderült a srácról, akivel találkozgattam, hogy meleg, és többet nem szeretnék ilyet.
2020. ápr. 5. 20:33
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
Miert baj az ha egy melegbe futsz bele ?
2020. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4: szerinted? Nem jó, ha kezdenek alakulni az érzelmek, aztán kiderült, hogy úgyse lehet köztetek semmi.
2020. ápr. 5. 20:54
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Hát nem túl férfias az tény, ettől még lehet csak kicsit feminim a fickó. Egy meleg egyébként mi a francért udvarolna, próbálkozna egy nőnél? Csak látod hogy tetszel-e a pasinak vagy sem.

Belszerelmesedni??? Mibe??? Ne legyél már 12 éves szinten. Azért a nagy lángoló érzésekkel várd már meg legalább az első csókot, na meg a dugást. Ott meg kiderül a pasiról, hogy meleg vagy legalább biszex-e.

2020. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
22%
Na, beindult a helyi melegvédő CENZÚRA.
2020. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%

8.-nak.


Mi bajod? Arról írtam, hogy törölték a válaszom, mert leírtam, hogy normális nőnek nem kell homár.

2020. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
4-es vagyok. Sorry, nem irtad, hogy lany vagy, de igy leesett.
2020. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
6: miért kell ilyen bunkónak lenni? Ha valaki közeledik, elhív randizni, találkozgatunk, bókol, akkor jogosan gondolom, hogy akar tőlem vmit. Aztán kiderült, hogy meleg. Lehet, hogy nem merte felvállalni, inkább nőt akart a látszat miatt. Nem tudom, de ez nen az én hibám. Na, ezt nem szeretném többé átélni.
2020. ápr. 5. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!