Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális hogy bár még nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy bár még nem voltam férfival, arra vágyom hogy 10-20 srác körbeálljon és leszopjam öket, teleélvezzék az arcom, testem?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Normális, de ha tényleg erre vágysz kb esélytelen. Plusz VIGYÁZZ AZ EGÉSZSÉGEDRE!
2020. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
No Problem! Egy már van, már csak 9-19 hiányzik.
2020. ápr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Ez engem is izgat, de aktív résztvevőként.
2020. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha ennyire szopni akarsz akkor én hagynám magam
2020. ápr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
sztem bőven találsz heteróból is olyat aki szívesen megszopatja a képed.
2020. ápr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Melegek esetében is előfordul, hogy valaki bukkake-re vágyik. Ha neked ez a vágyad és a 10-20 srácnak is akik a partnereid lennének akkor normális. Másnak meg nincs köze hozzá.
2020. ápr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
10-20 emberrel azért nem próbálnám ki - elsőre elég lenne 1 is :D - de engem is izgat, hogy több pasit szopjak.
2020. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!