Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki kapott már el nemibetegség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki kapott már el nemibetegséget, az mit és hány évesen?

Figyelt kérdés
Illetve hol laksz? Ha vidék és para leírni hol elég a megye. Illetve tudjátok kitől kaptátok el, stb.

2020. ápr. 6. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

16 évesen kaptam el szifiliszt egy buliban egy 17 éves csajtól aki lesz-pott.


Kínos volt mert anyám is kellett a dokihoz. Csak úgy kezelhetnek...Be kellett diktálni kikkel dugtál az elmúlt x időben. Persze kamuztam :D De mindenkinek szóltam akivel voltam, hogy hátha...

2020. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

17 évesen egy másik 17 éves sráctól kaptam el szifiliszt. Mint kiderült párja volt :D És a párja 4 eltérő bajt hozott haza mert dugott az Alterből vmi kissráccal, aki nagy r.banc volt. Hát emlékezetes :D


Az injekció után pár napig nem volt egyszerű a járás. Plusz vagy 3 hónapig senkivel se lehetett szex. Ezt gondoljátok át így 17 évesen milyen lehetett májustól... Ja és nem csinált semmit a fiú csak lesz-pott. Ennyi elég volt a bajhoz. Azóta rendszeresen járok az ingyenes anonym szűrésekre ha van alkalmi kalandom.


De ismerek olyan 16 éves fiút is sajnos aki HIV fertőzött és rohadt helyes. A szomorú, hogy a mai napig úgy ismerkedik, hogy el se mondja. Most lehet 17 vagy 18. Sajnos tiniként az ember felelőtlen. Azt hiszi mindenki, hogy vele nem történhet meg.

2020. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb barátnőm 17 éves volt mikor elkapott vmit. Hogy mit nem tudom, mert nem merte elárulni. Én meg nem firtattam. A storyba az a vicc, hogy állandó pasija volt. Párja. Szóval...


Illetve volt egy egynáyri pasim aki mikor 20 voltam mondta, hogy nézzek el a nemibeteg gondozóba. Nyár végén :D Hála égnek semmi bajom nem volt. Azonban nem volt bajom. Neki elvilveg volt de azt mondta, hogy 99% nekem nincs így ne aggódjak. Ezért el se mondta mi baja. :D

2020. ápr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

15 éves koromban szifiliszt. Az akkori barátom (egy idősebb pasival jártam sokáig) rávett nyáron egy többesezésre, és ott sikerült valakitől összeszedni. Gumi nélkül ment minden, így nem tudom kitől pontosan.

Szuri, kihagyás, stb.... Azóta ismeretlenekkel csak gumival csinálom, párkapcsolatban is egy darabig csak azzal. Jó tanulópénz volt.

2020. ápr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%
Uh basszus ezeket olvasva, inkább még maradok szűz egy ideig... 😭
2020. ápr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szifiliszes nagyon sok van. Főleg Pesten, de a tünetek változók és ahogy valaki írta fentebb csak egy darabig vannak csak, így sokan el se mennek dokihoz, mert halogatják. Aztán mivel elmúlik azt hiszik semmi baj nem volt. Aztán közbe fertőznek, plusz sok év múlva jön a nagy gáz, amikor segíteni se lehet kb.


Amúgy én 20 évesen kaptam el olyan vmit hogy ilyen kis kinövések lettek a farkamon. De kaptam rá gyógyszert, stb és elmúlt, de nem volt jó.

Illetve nekem egy 21 éves haverom lett AIDSes! A srác vidéki volt. Feljött Pestre és kalandozott. 7 fiúval volt összesen... Bízott a szövegben amit hallott, hogy véradó és így nem lehet baja. Hát de.


Kamu lista kedvenc:

- nem szoktam dugni gumi nélkül (de szopni szokott tehát ugyanúgy lehet baja)

- voltam vérvételen és semmi (ott nem nézik van-e pl HIV vagy akármi csak rutin számokat)

- eddigi partnereim is igényesek, semmi baja nem volt senkinek. (nem írják rá senkire hogy beteg és nem igényesség kérdése a fenti válaszok jól mutatják)

- nincs semmi bajom (honnan tudja???)

- eddig csak 6 fiúval voltam (és? attól még lehet bajod akár ha csak 1 sráccal is)


Anno én itt ismertem meg az első pasit. Egy jófej 27 körüli aktív. Na ő mindig mondta, hogy vigyázzak magamra, stb. Kicsit már túl is parázta gondoltam. Azóta eltelt 3 éve és tapasztaltam hogy nem parázza túl. Egyszerűen csak tapasztaltabb volt és látta mi van. Szóval érdemes ésszel...

2020. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátom nem volt nagy dugógép de 16 volt mikor szifiliszt kapott el. Ez tavaly volt. :D Hát nem volt a kedvence a szuri a fenekébe. Azt mondta kb járni se tud.:D
2020. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy barátom Pesten dolgozik egy klinikán. Ő mesélte, hogy döbbenetesen sok 18 alatti van aki beteg és heterók is bőven. Főleg szifiliszeseket mondott ő is. Meglepő olvasni a válaszokat, hogy ennyire gyakori. Én gondoltam kicsit túloz, hogy sok lehet, de ezek után simán lehetséges. Meg ugye ha arra gondolok, hogy csókkal is vagy kis szopással is terjed. Eddig is óvatos voltam, de ez csak megerősít, hogy járni kell tesztre 6 havonta.
2020. ápr. 6. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!