Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg passzívak, szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg passzívak, szeretitek vagy próbáltátok milyen ha aláznak?

Figyelt kérdés
Mik jönnek be ha bejönnek? Kort is írjatok.
2020. ápr. 6. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Aktív vagyok, de meglepően sok passzív szereti. Volt sima szexből végül ilyen BDSM jellegű barátság, mert kiderült izgatja ha szolgálhat és alázzák. Azonban ahogy látom BIZALOM a kulcs ebben. Elsőre gáz bevallanni...
2020. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Még nem próbáltam, de kipróbálnám egy fiatal sráccal. Annyi, hogy anál nekem offos.
2020. ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég megalázó naponta kétszer olvasni ilyen kérdést...
2020. ápr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne olvasd el 2x :) Elég 1x. :) De amúgy jól hozod eddig a rinyálós passzív karaktert, akinek semmi nem jó. Ha szopnia kellene az a baja, ha dugni, akkor az. Az ilyen díva tipusokat én pl örömmel nézném, hogy vki használja. :D És lehet bunkó vagyok most, de amilyen az adjon Isten...
2020. ápr. 7. 10:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"rinyálós passzív karaktert, akinek semmi nem jó. Ha szopnia kellene az a baja, ha dugni, akkor az."

Hát tudod, ha valaki skót Whisky-t rendel és fröccsöt kap nyilván szóvá teszi.

A legszánalmasabb az az ember aki aktívnak tatja magát de csak önsajnáló, tartás és önbizalom hiányos srácokkal tud valamit kezdeni mert őket "alázhatja". Amikor meg odakerül, hogy teljesíteni is kéne valamit mert a másiknak igényei is vannak akkor csipog mint egy kislány, hogy hát a passzívok dívák, mert mindig bajuk van. Talán villantani kéne valamit aztán akkor a passzív partnerednek már nem "kellene" hanem maga kérné. Tudom, neked beszélhetek, fogalmad sincs miről is van szó...

2020. ápr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Amugy a passzivak tenyleg nyavognak! En is passziv vagyok. Es a igaza van a passzivok tenyleg sokat nyavognak es nagy a szajuk, de mikor sor kerul ra h akkor hasznalnak oket akkor huppsz meggondoltak magukat.

Az aktivok pedig neha egy lusta dogok... ok eloadjak h mekkora macsok , meg h hogy kefelnek , meg helyre pakolnak stb... aztan vagy ket perc alatt elmegy , vahy befekszik az agyba es egy basat jatszik h az aktiv ...es varja h a passziv kiszolgalja.


Amugy pedig sok fiu szereti ha kihasznaljak... engem pl az is izgat ,es a paromtol meg is kapom

2020. ápr. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!