Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Komolyat kereső fiatal srácok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyat kereső fiatal srácok, ti mit vesztek figyelembe amikor ismerkedtek? Milyen akadályokba ütköztök?

Figyelt kérdés
Sajnos mind tudjuk, hogy nem egyszerű az ismerkedés, ha komolyan is vesszük a céljainkat. Kiváncsi volnék, hogy más egyetemista és fiatal srácok mibe ütköznek bele.

2020. ápr. 6. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Először is azt hogy meglegyen a szimpátia egymás iránt, ha nincs meg akkor már veszett az ügy ( szerintem, habár a remény hal meg utoljára). Hát én először a srác arcát nézem meg, szemét, ( amúgy van egy olyan mondás, hogy a srác igényességét a haját látva láthatod meg,ha valaki törődik a hajával akkor magával is törődik). Utána megpróbálok szemezni a sráccal, (néha meg ő kezdeményezik), utána a megszólítás jön ha elégé bátor vagy te, vagy ő akkor kialakulhat belőle valami. De persze nem úgy kezdesz hogy „szia a nevem xy lenne kedved ismerkedni". Vagy legalábbis én biztosan nem így csinálnám, én csak kérdeznék tőle valami baromságot aminek köszönhetően elkezdődhet a beszélgetés, persze ha ő is nyitott a beszélgetésre. Utána meg kérdem honnan valósi, és hogy lenne e kedve valamikor dumálni vagy valami, utána fb-t vagy instát cserélünk. Én így csinálom persze nem mindig jön össze a kapcsolat, de sokkal jobb annál hogyha semmit sem csinálnék, vagy ha meleg bárban keresnék valakit akit nem ismerek és csak 1 szeri alkalmat akar, vagy online ahol bárki kiadhassa magát bárkinek. És ha online ismerkednék akkor sohasem küldenék képet sem arról amim lent van sem arcról!
2020. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
42%

Kérdezdezte ezt már régebben valaki

Le írtam amit gondolok kaptam beszólásokat bőven.

Legyen jogosítványa, autója, saját lakása ha az albérlet is vagy egy 20 éves autó nem érdekel, de legyen. Persze mind ez szinpátia után.

Már meg találtam,

2020. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!