Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek fiataloknak miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek fiataloknak miért nincs jövőképe és célja?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy heterókná is pont ugyanígy van...


De azt látom 22 éves melegként, hogy a kortársaimnak nincs kifejezetten célja, elvannak kis világukban, hogy majd hátha találnak valakit úgy hogy végig mennek fél Budapesten.


Nem értem miért nem lehet kicsit több komolysággal hozzáállni a dologhoz...


Hiába mondjuk, hogy szeretnénk ismerkedni és komolyat valami miatt mégsem jön össze, bennünk lehet a hiba, hogy ennyire kollektíven sok a szingli...


2020. ápr. 6. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Aki fiatal,az még szexelni akar.

Válogathat is.


Mire már kapcsolatot szeretnének,addigra nem kellenek senkinek sem.


Ezért maradnak sokan egyedül.


31/f/m

2020. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is szeretné szexet, de nem fogok minden sarkon ráülni egy vadidegenre mert szépen mosolygott rám. De, lehet én vagyok konzervatív és fejlődnöm kellene...
2020. ápr. 6. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Nekem van jövőképem. :D
2020. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

A komoly kapcsolat nehéz, melós, stb. Ezért szexelnek. Ráadásul azt érzi mindenki, hogy bárki pótolható és cserélhető. Csak elvárnak, de semmit nem tesznek bele. Ezeket a hibákat látom. a legfontosabb hogy NINCS KOMMUIKÁCIÓ! Anélkül nehéz rájönni mi nem oké.


Amúgy a jövőkép fontos, de lehet van akinél korral érkezik. Nekem sose volt kifejezetten 1 jövőképem. Azt tudtam, hogy sok pénzt akarok keresni. Ez mindig motivált. De már 14 évesen is...


Azért bízom benne, hogy mindenki talál idővel valakit és rájön, hogy változni kell néha ezért.

2020. ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
De miert akarnanak dolgozni ha influenszerek is lehetnek? Viccet felreteve, ezt ne sajatitsuk ki es elezzuk ki megint a melegekre, ez a problema ugyanis nem csak oket erinti hanem az atlag fiatalt. A valasz egyszeru: konnyebb nem tanulni, nem dolgozni, lusta dog maradni. Nem tudom, de szemelyes velemeny: az meno a mai vilagban, hogy valakinek nincs sajat jovedelme?? Elasnam magam.
2020. máj. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!