Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha csak BDSM részeként izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak BDSM részeként izgat sráccal akkor rejtett meleg hajlam lehet?

Figyelt kérdés
És csak olyan dolgok amik a megalázás részei. Pl orálszex, cum controll, szóbeli alázás. Teszem hozzá nem próbáltam még ki. Nem izgat fel. Pontosabban nem az izgat fel, hogy mit tesz hanem hogy nincs választásom és hogy megalázó mert nem tenném meg. Talán furán hangzik de szerintem aki jártas a témában lehet megért. Talán.
2020. ápr. 7. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, értjük. S igen biszexuális vagy - mivel izgat, ha egy másik pasival vagy, ezt-azt csinálna veled.
2020. ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nem izgat a srác, akkor nem biztos. Hisz lehetséges, hogy téged maga a helyzet izgat, hogy olyat teszel amit nem tennél. Erre egy szexuálpszichológus adhatna jó választ.
2020. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
BDSM kedvelő vagyok. Találkoztam már ilyen sráccal. 18 volt és a barátnője előtt kellett. Mi izgatta? Nem tudom. Élvezte-e? Nem tudom. Azt tudom, hogy utána többször írtak, hogy ismételjünk csak már nem Pesten hanem vidéken és nem volt kedvem 2 órát utazni és a jegy is drága. Ha izgat, éld meg. :) Egyszer élsz!
2020. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!