Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik ilyen fétis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen fétis?

Figyelt kérdés

baromira izgat, hogy hetero/biszex, tőlem (29) idősebb pasikat elégítsek ki orálisan. Főleg a 35-40 körüli korosztály aki már megállapodott, de egy kósza szopásra akár fiút is igénybe venne mert ebből otthon nem kap stb.


Meleg pasit szopni valahogy nem igazán érdekel :D


2020. ápr. 7. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Heterokat biztosan nem fogsz tudni, mert őket ez hangyányit sem érdekli.
2020. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként miért ne létezne ilyen vágy? Mindenféle létezik. Van aki robotokkal akar dugni, más azt élvezi, ha kirabolják. Ahány ember, annyi féle vágy.
2020. ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen fétis engem is izgat én voltam már 37 éves pasival is mivelhogy ugy gondolom hogy az ennyi idős férfiaknak több a tapasztalata és akár újjat is tudnak mutatni 😉 23/L
2020. ápr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze nem vagy egyedül ez normális biszex pasit szopni.

De heteró pasit nem tudsz, mivel ha engedi valaki akkor ő már biszex, Az más kérdés hogy heteró életvitelt folytat, de biszex.

2020. ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam hogy "hetero" mert sok ilyen pasi van aki ezt adja meg, de mégis kipróbálná, hogy leszopja egy férfi.
2020. ápr. 7. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Létezik-e? A melegek egy jelentős részének ez a vágyai netovábbja, úgy hajtja a "hetero kíváncsi" (azaz időnként biszex) pasikat mint a férfiak a 2 nő - 1 ffi felállást.
2020. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Létezik bizony. :)

Én ugyan a "másik oldalt" képviselem, azaz a "kósza szopásra (is), mert ebből otthon nem kap" fiatal fiút igénybe venni kívánó "idősebb", megállapodott... szóval érted. :D

2020. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!