Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Felizgatnak a szép férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felizgatnak a szép férfi cipők, főleg a magas szárúak, pl air jordan 1 retro high; más is van ezzel így? Szoktátok figyelni a pasik cipőit az utcán?

Figyelt kérdés
Valamiért nagyon izgatónak látom ezeket a cipőket főleg egy helyes srác lábán. Sokszor elképzelem, hogy egy fiatal srác előtt térdelek szopom őt ráfolyatom a cipőjére, majd mélyebbre hajolok és a cipőjéről nyalom le. Valaki gondolt, vagy csinált már hasonlót, elmesélnéd?

2020. ápr. 11. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ohmmm nem
2020. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Biztos hogy nyakon is vernélek, ha összegenyóznád a több tízezres cipőmet. 🙃
2020. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez ugye nem komoly...
2020. ápr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Van egy fiú, neki szívesen megtenném.
2020. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Itt a gyakorin minden kérdés teljesen komoly 🙃
2020. ápr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Ezentúl esküszöm nem magát a pasit fogom nézni, hanem a cipőjét xd Jézusom
2020. ápr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én mindig azt nézem és a csomagtartómban is tartok néhány párat, mert ha találok alkalmit és nincs szexi cipője feladom rá is úgy csináljuk.
2020. ápr. 11. 23:01
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

A cipő nem hoz lázba, de ismerkedtem már egy lábfétises pasival.

Nekem pedig az izmos, szőrös alkar ami bejön.

2020. ápr. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Pont ilyen vagyok én is, mindig mindenkinek a cipőjét nézem meg először. Ha az stimmel, és valami szép Nike, Adidas, Vans stb. akkor nézem tovább, hogy kin is van az a cipő :) Nem csak a magas szárúak jönnek be, de ha Jordan, akkor nekem a kedvencem az 5-ös. Illetve a Nike magas szárújai közül az AF1-et és a Duckboot-okat is imádom.

Hány pár cipőt tartasz te a csomagtartódban? Nem lehet egyszerű, hogy legyen mindig olyan méretben cipő, mint a partnered!

2020. ápr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen, vannak "sorstársaid" :D A Jordan 1 nagyon szép cipő :)
2020. júl. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!