Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Találkoztatok már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Croissant0101 kérdése:

Találkoztatok már olyan sráccal, akinek vertétek, izgattátok a makkját, magyarul farokmasszázst adtatok neki és a nagy izgatásban többször is pisi spriccelt ki belőle a végén pedig sperma?

Figyelt kérdés
Azt mondta neki mindig így van.
2020. ápr. 20. 06:49
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Az ultra nagy gáz!

Azzal sürgősen orvoshoz kell menni!

Ha ismered a biológiát akkor tudnád, hogy ennek nem szabad megtörténnie!

2020. ápr. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Egyszer, de előre jelezte, így nem ágyban történt meg. Nem akartam elhinni, ezért utána olvastam, és simán lehet ilyen.


Mivel a farok az élvezésre és a vizeletürítésre is szolgál, így ezeknek a pontoknak az izgatása okozhat ilyet. Szex vagy farok verés után is sokaknak kell menni pisilni, mert odakoncentrálódik a folyadék, legyen az vizelet vagy sperma. A test elsősorban azt fogja kiüríteni, amelyik jobban kell neki, így ha nagyon kell vizelnie, akkor akaratlanul is engedhet ki vizeletet. Ha ezt nem tenné nem biztos hogy el tudna élvezni, mert egyszerre a kettőt nem tudja üríteni.

2020. ápr. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Húgy nem! De óriási spricc lett 5-6 kb amikor csináltam neki
2021. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!