Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok nektek mi a "helyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek mi a "helyes sorrend", ha ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Srácok nektek mi a "helyes sorrend", ha ismerkedtek? Hogyan alakítjátok a dolgot?


A.) Beszélgetés (online), Barátkozás, és ha alakul Kapcsolat vagy több (+Szex)


B.) Szex (akár ismeretlenül), Barátkozás, és ha alakul Kapcsolat


Leginkább az egyetrmistakorú srácok vagy kicsit idősebbek véleménye lenne számomra érdekes (csupán azért mert kiváncsi vagyok, hogy a korosztályom miképp próbálkozik hozzám képest) de persze akárki véleménye jó lehet.:) Ha írtok kort akkor külön köszönet.



2020. ápr. 23. 07:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármilyen emberi kapcsolatot is szeretnék a szex mellett, akkor A.
2020. ápr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 nonamenickname ***** válasza:
94%

Gondolom itt a párkapcsolat lenne a lényeg.


A a válaszom egyébként. Beszélgetés online, randi, majd amikor már úgy érezzük, hogy akkor szex, de semmiképpen sem az első randin vagy a másodikon. Ha párkapcsolat céljából ismerkedem, akkor nem a másik farkán vagy a seggén keresztül fogom megtudni, hogy milyen ember. Nem értek egyet a szexel indítással. Nagyon sokan vannak társkeresőkön akik ezzel hülyítik az embert, hogy dugjunk, utána majd lehet kapcsolat is. Már bocsi, de hány kérdést is tettetek fel közben amivel megismerheted a másikat? Általában egyet sem. Szóval ezek a talik csak a szexre mennek, nem valószínű, hogy lenne bármilyen folytatás is, max szexhaverság.

2020. ápr. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolatot én sem testiséggel kezdek. Szóval A.
2020. ápr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

legtöbbször nálam így van;

beszélgetés->randi/találkozás->kapcsolat/barátság

2020. ápr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Csakis az A. Párkapcsolatban nem a segge vagy a farka a legfontosabb, hanem, hogy milyen ember. Az meg nem az ágyban derül ki. Ha ebbe nem megy bele akkor az is infó arról, hogy mik a céljai.
2020. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolatnál A válasz.
2020. ápr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
A. Sőt, régebben úgy voltam vele, hogy 👏 szex 👏 csak 👏 házasság 👏 után 👏 de akkor még “fiatal voltam és naiv”. Ettől függetlenül még mindig csak akkor tudnék valakivel lefeküdni ha már tényleg mélyebb kapcsolatunk van.
2020. ápr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Csak is a B.
2020. ápr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetés online, utána személyes találkozó, tehát randi, majd újabb találkozók, amiken szex is lehet. :) Ismeretlenül nem igazán szexelek senkivel sem. Kapcsolatot szerintem nem lehet tervezni, hanem az kialakul, ha mindkét fél részéről kölcsönös a szimpátia. 25f
2020. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csakis az A.

De ismerek olyat, aki számára a B a „helyes sorrend”

2020. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!